Oficjalny serwis internetowy Miasta Dynów
     Wtorek, 26 Październik 2021r. imieniny: Ewarysta, Lucyny, Lutosławy
Strona główna Kontakt Mapa Strony

Ksiega gości

Andrzej (2007-05-06 13:49:54)

Drodzy Dynowianie! Składamy serdeczne podziękowanie za gościnę uczestników XXXVII Ogólnopolskiego Spływu Kajakowego im. Mariana Plebańczyka na Sanie. Szczególne podziękowania kierujemy dla Pani Renaty Koniuczak ze Związku Gmin Turystycznych Pogórza Dynowskiego, która wraz z miejscowym Kołem Gospodyń zorganizowała dla nas smaczny, a co najważniejsze, gorący posiłek turystyczny. Miłą niespodziankę sprawił nam też sam Pan Burmistrz Zygmunt Frańczak Dynowa, który znalazł chwilę czasu i spotkał się z nami podtrzymując uczestników na duchu życząc "połamania wioseł" (standardowe życzenie dla kajakarzy). Tak wzmocnieni ruszyliśmy w dalszą trasę mając nadzieję na ponowne spotkanie w przyszłym roku Komandor Spływu Andrzej Merena

Piotr (2007-05-05 17:34:01)

Adres email: piotr73000@vp.pl

To urocze i bardzo ładne miasteczko.Bardzo mile wspominam mój ubiegłoroczny w nim pobyt.Ciepło pozdrawiam mieszkańców i ich włodarzy.Mam nadzieję,że jeszcze tu wrócę.

Anna (2007-05-02 20:28:36)

Adres email: akna1986@poczta.fm

Dynów-typowe miasteczko podkarpackie... Ale na litość Boską!!! Może ktoś by się pofatygował i stworzył stronę internetową z rozkładem PKS, co???? Chyba, że stamtąd już nie prowadzą żadne drogi?! Nie ma ucieczki? Zróbcie coś z tym!!! P.S. Chyba, że jest rozkład to bardzo proszę o jaśniejsze ulokowanie go na stronie www, aby szukanie go nie zajęło mi pół życia!!!!

Marcin (2007-04-30 15:22:26)

Witam wszystkich wchodźcie na stronę ligi Dynowa: www.liga-dynow.bloger.pl POLECAM!!!

Nowy wpis

 


 
Twoje imię: *  
Adres email:   
Twój wpis: *  
* Pola wymagane