Oficjalny serwis internetowy Miasta Dynów
     Środa, 27 Październik 2021r. imieniny: Iwony, Noemi, Szymona
Strona główna Kontakt Mapa Strony

Ksiega gości

Gosia (2014-08-05 13:25:24)

Nie wierzę , że nikt nie zauważył demontażu Sw.Jakuba . Potrzebny był przecież ciężki sprzęt aby wywieść rzeżbę w nieznanym kierunku.Na przeciwko są bloki mieszkalne i dom. Widocznie nikomu nie zależy na tym , że ograbiają nas z cennych zabytków. Dlaczego nikt nie powiadomił Policji i UM.?

Ed (2014-08-04 07:53:51)

W sprawie posągu św.Jakuba :Niech mieszkańcy bloku ( wis a wis ) przypomną sobie kogo widzieli przy demontowaniu rzeżby. Powinna także wiedzieć policja oraz właściciel działki na której pozostał tylko postument. Być może wiedzą w tym temacie dysponuje również rzeżbiarz Bogusław Kędzierski , który interesuje się dynowskimi kapliczkami.Ten posąg powinien wrócić na pierwotne miejsce ,a najlepiej w sąsiedztwo kościoła pw.św. Wawrzyńca , gdzie będzie bezpieczny.

Marian (2014-07-27 20:23:00)

Za rynek, za nietrafione inwestycje, a także za zaniechania prorozwojowe Dynowa powinna poleciec głowa burnistrza przy najbliższych wyborach lub już teraz społeczeństwo powinno podjąć inicjatywę obywatelską jego odwołania. Ten człowiek bierze potężne pieniądze za nic. On Dynowem administruje, a nie zabiega o jego rozwój. W mieście nie ma żadnego publicznego placu zabaw dla dzieci, gdzie można byłoby w nimi wyjść. A publiczny plac zabaw przy przedszkolu w dni wolne jest zamknięty na kłódkę. Skandal. Ten palc zamiast służyć dzieciom i rodzicom stoi pustką w weekendy. Oto 1 przykład "gospodarskiego" działania burmistrza.

Adrian (2014-07-17 20:19:48)

Już wcześniej Ktoś proponował aby rzeżbę św.Jakuba przenieść na teren kościoła Sw.Wawrzyńca . Jest miejsce na skwerku naprzeciw krzyża misyjnego lub w sąsiedztwie dzwonnicy. W obecnym miejscu będzie stale narażony na dewastację. Jest to wartościowy obiekt i powinien być wyeksponowany w odpowiednim sąsiedztwie.

Nowy wpis

 


 
Twoje imię: *  
Adres email:   
Twój wpis: *  
* Pola wymagane