Oficjalny serwis internetowy Miasta Dynów
     Poniedziałek, 25 Październik 2021r. imieniny: Ingi, Maurycego, Sambora
Strona główna Kontakt Mapa Strony

Ksiega gości

noto37 (2010-03-19 11:12:51)

Dynów może jest mniejszy od Rzeszowa, lecz to nie zwalnia z tego, że ludzie tutaj mieszkający potrzebują też pracy i rozrywki. Jaką przyjemnością jest spędzanie w autobusie codziennie 2 godziny i płacenie za dojazd do pracy, jest to strata czasu i pieniędzy. Na dobrze wyposażoną jedną salę teatralno - kinową na 70 - 100 osób nasze miasto na pewno stać. Natomiast jeśli chodzi o pływalnie, jak osoba niżej podkreśliła należało by zainwestować w ekologiczne źródło ciepła jak solary słoneczne zmniejszyło by to koszty utrzymania obiektu. Na urzędzie miasta można by zainstalować baterie słoneczne z akumulatorowym magazynem energii, także zmniejszyły by koszty oświetlenia ulic.

mieszkaniec (2010-03-09 12:59:04)

ruch to zdrowie owszem burmistrz nawet to mowił ale o ruchu z centrum na nowy targ haha porażka Panie burmistrzu uważam że tacy ludzie bez wyobraźni nie powinni zajomwać stołka burmistrza!!! Dynów ma duże możliwości na uatrakcyjnienie go ale nie z takimi ludźmi jak ta cała rada na czele z burmistrzem. Moim zdanie Dynów jest miastem starców gdzie robi sie dla nich rynki i imprezy ludowe!! ludzie przecież w młodzieży jest nadzieja!! wystarczy ze robimy na ich emerytury!! niczym nie zatrzymujecie tutaj mlodzieży nawet ta fontanna z połamanymi misiami miała jakiś klimat i lubiło się przy niej siedzieć a nie te chryzantemy!! w radzie potrzebni są ludzie młodzi z pomysłami. a pieniądze z Unii i całej reszty trzeba umieć wydrzeć!!!! postawmy na ludzi mlodych!!! pozdrawiam miasto starców!!

tomek (2010-03-01 13:43:33)

Wszystko sie zgadza tylko ze dynów jest troszke mniejszy od rzeszowa

BIUROKRACJA SPOWALNIA PROCES ROZWOJU!! (2010-02-14 15:19:38)

Witam chciałbym zauważyć iż w naszym miasteczku dzieje się coś niedobrego,a mianowicie: 1. Jest zima chodniki i drogi dojazdowe są bardzo sporadycznie odśnieżane!a przecież to nie jest wysoki wydatek!! 2.Przez nasze miasto w czasie pracy trzech żwirowni przejeżdża dziennie średnio ok.140 tirow chciałbym dodać iż każdy z nich waży ok.48 ton czyli przejeżdża przez miasto ok.7 tysięcy ton dziennie + inne pojazdy,niszcząc nowy asfalt wgniatając studzienki kanalizacyjne,pękają domy!!!a budowa obwodnicy wzdłuż torów do ul. Kolejowej ?????Dałoby to miastu wymierne korzyści!~ 3.Na ul.Piłsudskiego Brak kanalizacji daje się we znaki!! 4.Brak bazy Hotelowej!dlaczego załoga rajdu mistrzostf Polski4x4 stacjonuje w Nozdrzcu przecież oni przyjeżdzają tu na kilka dni i zostawiają konkretne pieniądze a nasz targ nad Sanem w tym czasie stoi pusty to ma zarabiać!! 5.Budowa euroboiska ?? np; kord tenisowy itp:w Gminie Nozdrzec?są piękne obiekty tego typu!a niebawem powstanie tam kilka elektrowni wiatrowych dające gminie N. wpływy z tytułu podatku. 6.Basen?jak się jedzie do Strzyżowa 40 kilometrów na pływalnię i spotyka się znajomych narzekających dlaczego u nas w Dynowie nie ma tak pięknego obiektu wodnorekreacyjnego sauna dżakuzi itp.??dla gminy byłby to stały dochód!a dla mieszkańców Gminy rozrywka RUCH TO ZDROWIE! 7.Mnóstwo ludzi szuka działek pod budowę domów jednorodzinnych niestety brak drogi i uzbrojenia terenu powoduje ich rezygnacje i zarastanie całej północno-zachodniej pięknej części Dynowa lasem!!Czyż nie warto wybudować dróg oświetlenia i przyciągnąć tutaj nowych inwestorów poprzez promocje miasta?? 8.Tereny Nad Sanem od strony Bachórza znakomite miejsce na budowę hall Produkcyjnych wystarczy droga dojazdowa(obwodnica) uzbroić teren przyciągnąć dużych inwestorów poprzez kilkuletnie zwolnienie ich z płacenia podatków i Dynowska Strefa Ekonomiczna jest! w tej chwili rosną tam chwasty. 9.Korzystanie z dofinansowania Unijnego?z wszelakich programów? dla miast do 20 tys. mieszkańców jakoś nie widać w naszym mieście oprócz budowy placu targowego przy Ul. Sanowej. myślę ze to był tylko 1% naszej możliwosci i zasobów ludzkich.o właśnie a mamy ok.15 radnych? moim zdaniem powinno być 3 ale nie my to określamy tylko ustawy!!hehe 10.W większości wsi wokół światła uliczne świecą się do samego świtu tylko nie w Dynowie rozumiem oszczędności ale w centrum miasta bez wątpienia powinne się one palić do świtu! WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW MIASTA DYNOWA zachęcam do pisania wszystkich dolegliwościach na które Cierpi nasze Miasteczko!BO jakim ono będzie za Kilkanaście lat to zależy właśnie od nas a Naszej Władzy PANIE BURMISTRZU jako przykład do naśladowania podam PANU działania Szanownego Pana Tadeusza Ferenca obecnego Prezydenta Miasta Rzeszowa Który w ciągu ostatnich lat postawił Rzeszów na Nogi!wszyscy pamiętamy jak wyglądał Rzeszów 10 lat temu Panie Burmistrzu Dynowa i co?nie da się??da się!co się nie da?????? POZDRAWIAM

Nowy wpis

 


 
Twoje imię: *  
Adres email:   
Twój wpis: *  
* Pola wymagane