Oficjalny serwis internetowy Miasta Dynów
     Wtorek, 26 Październik 2021r. imieniny: Ewarysta, Lucyny, Lutosławy
Strona główna Kontakt Mapa Strony

Ksiega gości

Marek (2014-12-19 15:53:07)

Życzenia radosnych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich mieszkańców miasta i gminy !

Grześ (2014-10-14 14:31:09)

Posąg św.Jakuba został uszkodzony przez wandali . Trafił pod opiekę Pana B.Kędzierskiego . Zostanie wpisany do rejestru zabytków i będzie poddany renowacji . Bulwersujące jest barbarzyństwo sprawców tego haniebnego czynu i milczenie mieszkańców bloku , którzy to widzieli ( lub wiedzieli ) i nie zareagowali zgłaszając na policję . Sprawa powinna trafić do prokuratury . Często mówimy o barbarzyńcach ze Wschodu i Zachodu, którzy " na zmianę " niszczyli nasz dorobek kulturowy , a zapominamy o rodzimych psychopatach , którym ten proceder sprawia przyjemność . Wszyscy musimy być wyczuleni na tego rodzaju patologie i walczyć z objawami zezwierzęcenia w każdej postaci . To jest nasz społeczny obowiązek.

Łukasz (2014-10-10 12:18:28)

Niech Dynowiacy uodpornią się na działalność "animatorów " kultury . W kościele św.Wawrzyńca będą zamontowane nowe organy . Z pola widzenia zniknie rokokowy prospekt organowy .Duchu św. wspomagany przez św.Jakuba ( oświeć rozum decydentów ) ratuj miasto przed utratą jego tożsamości historycznej i zabytkowej !

Ewa (2014-09-04 13:42:59)

Wszystkie drogi prowadzą do Dynowa, zawsze. Mieszkam na Śląsku ale moje miejsce jest w okolicach, tych właśnie. Podkarpacie rulez:)

Nowy wpis

 


 
Twoje imię: *  
Adres email:   
Twój wpis: *  
* Pola wymagane