Oficjalny serwis internetowy Miasta Dynów
     Wtorek, 26 Październik 2021r. imieniny: Ewarysta, Lucyny, Lutosławy
Strona główna Kontakt Mapa Strony

Ksiega gości

kurator adam pantoł (2010-12-30 12:05:55)

Adres email: radekmisztal@interia.pl

Szanowni Państwo, Chciałbym prosić Państwa o pomoc w poszukiwaniu spadkobierców spadku po p. Adamie Pantoł urodzonym w miejscowości Bartkówka w dniu 26 stycznia 1930 r. synu Jakuba Pantoł oraz Katarzyny /brak nazwiska rodowego/. W dniu 1 września 2010 r. ustanowiony zostałem kuratorem spadku przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie w sprawie do sygn. akt: I Ns 20/09/K. W przedmiotowej sprawie poszukuję spadkobierców mogących objąć spadek po Adamie Pantoł, a także poszukuję jego innego majątku /w szczególności nieruchomości, wierzytelności itp./. Z informacji jakie posiadam wiem, że p. Adam Pantoł urodził się w dniu 26 stycznia 1930 r. w miejscowości Bartkówka /prawdopodobnie w okolicy Dynowa obok Przemyśla w województwie podparkackim/. Był synem Jakuba Pantoł oraz Katarzyny /brak nazwiska rodowego/. Od dnia 4 września 1991 r. do dnia 6 września 2000 r. przebywał w Domy Pomocy Społecznej „Seniora Naftowca” w Krakowie przy ul. Kluzeka 6 w Krakowie (www.dpskluzeka.pl). Wobec powyższego jeżeli są Państwo jego spadkobiercami lub też znają Państwo inne osoby, które mogłyby posiadać takowe informacje lub też są jego spadkobiercami proszę o kontakt, abym wszystkie informacje mógł przekazać Sądowi, a także aby spadkobiercy mogli objąć spadek po p. Adamie Pantoł /w szczególności zgromadzone przez niego środki finansowe na rachunku bankowym/. W załączeniu przesyłam zdjęcia aktu zgonu p. Adama Pantoł oraz postanowienia Sądu Rejonowego dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie z dnia 1 września 2010 r. do sygn. akt I Ns. 20/09/K o ustanowieniu mojej osoby kuratorem spadku po p. Adamie Pantoł. Jeżeli to możliwe proszę o podanie jakichkolwiek informacji nt. osób, które kontaktowały się z p. Adamem Pantoł względnie kontaktu do nich /adres, telefon itp./. Prosząc o pomoc powyższej sprawie na adres: radekmisztal@interia.pl lub telefonicznie: 0-608 223-227; względnie pisemnie do Sądu Rejonowego dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie ul. Przy Rondzie 7; 31-023 Kraków; sygn. akt: I Ns. 20/09/K/. W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o email lub telefon w tej sprawie: radekmisztal@interia.pl Pozostaję z poważaniem Radosław Misztal aplikant adwokacki przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Krakowie. KONTAKT: radekmisztal@interia.pl tel: 608 223-227.

Dynowianin (2010-11-22 15:57:45)

Znów te same osoby ''rządzą'' w naszym mieście, ale super...ALBO PORAŻKA, JAK SOBIE WYBRALIŚCIE TAK BĘDZIECIE MIEĆ, najbardziej ubolewa bierność wyborców, oraz ściema kandydatów...POZDRO

iza (2010-08-20 19:27:11)

Adres email: i.jezowit@poczta.pl

Byłam tydzień temu na weselu. Przepiękne miasteczko, widoki i atmosfera.Przypomniały mi sie czasy dzieciństwa kiedy tak często przyjeżdżałam do ukochanych dziadków Chudzikiewiczów na Przedmieściu.Wiem jedno ,że na pewno jeszcze tam pojadę. Pozdrowienia dla MKS Dynovia , Hotel Oberża i wszystkich. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MŁODEJ PARZE!!!

WacekS. (2010-07-13 14:09:00)

Adres email: siekan_57@op.pl

Ach ten piękny Dynów..Muszę tam znów pojechać.Pozdrawiam wszystkich z Przedmieścia i Zamościa

Nowy wpis

 


 
Twoje imię: *  
Adres email:   
Twój wpis: *  
* Pola wymagane