Oficjalny serwis internetowy Miasta Dynów
     Czwartek, 23 Wrzesień 2021r. imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
Strona główna Kontakt Mapa Strony

Ksiega gości

MOCNO ROZCZAROWANY DYNOWIANIN (2011-02-01 08:36:02)

Witam wszystkich mieszkańców Dynowa, jak mi przykro że po raz kolejny te same skorumpowane nieroby i układowicze żądzą miastem, gratuluję wyborcom niewolnikom układu że po raz kolejny wybrali tych samych zamiast coś sobie polepszyć. Widzę że nie jestem sam ( wpis Dynowianin (2010-11-22 15:57:45)) to cieszy szkoda że ten gnój widzą rozczarowani byli mieszkańcy Dynowa. kolejna rzecz to aktualizacja strony może wreszcie odpowiednie jednostki z urzędu wezmą się do roboty (do grzyba pieniądze mieszkańców do domu zabieracie) i zaczną coś dla miasta robić. Słusznie ktoś zauważył że promocji turystycznej po prostu nie ma proponuję wymienić ekipę odpowiedzilną za ten obszar kolejni (mam nadzieję wybrani uczciwie :) ) wezmą się do roboty i zaczną promować Dynów. Niech wszyscy którym zarządzanie Dynowem się nie podoba napiszą to na forum, niech świat i byli mieszkańcy rodzinnego miasteczka widzą jak niszczy się nasze wspomnienia. :(

Tomek (2011-01-13 23:03:35)

Adres email: tymowiczt@interia.pl

Pozdrowienia z zaśnieżonej Norwegii konkretnie z Sinnes dla mieszkańców Dynowa i współpracowników z Urzędu przesyła Tomek T.

józef (2011-01-12 17:21:43)

W ukazujących się licznie przewodnikach i wydawnictwach turystycznych ,sporadycznie pojawia się tylko informacja o przeworskiej kolejce wąskotorowej z najdłuższym tunelem (602m) w Europie. Brak natomiast wzmianki o gotycko-renesansowym kościele pw.Św.Wawrzyńca z XVI-XVIIw.,pięknej bramie renesansowej z p.XVIIw. oraz Pomniku Grunwaldzkim , przedstawiającym Władysława Jagiełłę - założyciela miasta , wybudowanym w 1910r.dla uczczenia 500 lecia Bitwy pod Grunwaldem. Jest to jeden z najbardziej okazałych pomników grunwaldzkich wybudowanych w tym czasie w zaborze austriackim (Galicji ).Również interesujące są liczne kapliczki na terenie całego Dynowa (kilkanaście ) z XVIII - XIX w. Sekcja Informacji Turystycznej w Urzędzie Miasta powinna występować do redakcji wydawnictw o uzupełnienie informacji turystycznej o zabytkach Dynowa.

Bogdan (2011-01-07 11:31:29)

Witam Często odwiedzam stronę Dynowa i jestem załamany CZY TA STRONA JEST W OGÓLE MODYFIKOWANA? pewne wpisy są nietknięte, ludziska (admionistratorzy strony) czy wy nie widzicie że ta strona mchem zarasta. Jestem rodowitym Dynowianinem i chcę wiedzieć co się w dynowie dzieje a nie czytać informacje sprzed dwóch lat. weźcie się do roboty albo czas coś (czytaj WAS) zmienić !!!

Nowy wpis

 


 
Twoje imię: *  
Adres email:   
Twój wpis: *  
* Pola wymagane