Oficjalny serwis internetowy Miasta Dynów
     Środa, 27 Październik 2021r. imieniny: Iwony, Noemi, Szymona
Strona główna Kontakt Mapa Strony

Ksiega gości

kierowca (2011-07-21 10:51:54)

Nie nikogo to nie obchodzi :) ciężarówki muszą jeździć i nie ma zmiłuj się :D

torunianin (2011-07-21 09:05:12)

Toruń jest nasycony zabytkami , szczególnie gotyku , ale takiej pięknej bramy renesansowej nie posiada.Internauci mają rację w sprawie uciążliwości transportu ciężkiego , akurat w miejscach gdzie można kontemplować zabytki i uroki miasteczka.Główna ulica ,którą zamyka ta świetna architektonicznie brama, powinna być przekształcona w deptak.

Z nad Sanu (2011-07-19 17:13:51)

Kiedyś Siedliska i Dąbrówka Starzeńska były okupowane przez wczasowiczów. Obecnie hałas samochodów wywożących żwir staje się nie do wytrzymania dla samych mieszkańcow.W Sanie odbywa się bez przerwy kopanie żwiru.Kto zechce zażywać kąpieli w mętnej wodzie. Ogromne dziury po wydobytym żwirze są zagrożeniem dla kąpiących. W tych miejscach bowiem powstają niebezpieczne wiry. To jest bezwzględna i rabunkowa gospodarka. Gdzie zapodziała się Greenpace. W Dolinie Rospudy wstrzymała wielomilionowe inwestycje drogowe. Między Dąbrówką i Dynowem znajduje się jedno z nielicznych siedlisk jaskółek brzegówek. Ruiny zamku w Dąbrówce ulegają systematycznej destrukcji od wstrząsów kursujących tu intensywnie ciężarówek ze żwirem.Czy Kogoś to obchodzi ?

Ktos (2011-07-19 09:54:06)

Bartkowiak tu masz rację, firmy powinny z urzędem miasta siąść do jednego stołu i pogadać na temat obwodnicy, bo to by było najlepsze rozwiązanie, tylko weś to pod uwagę że firmy firmami a kierowcy kierowcami, żeby kierowca miał prace musi być firma. Kierowca musi jeździć zeby zarobić racja????? no a niestety nie ma innej drogi na Rzeszów jak przez Dynów, no chyba że na Sanok i z Sanoka na Rzeszów tylko niestety w Dydni na moście koło komisariatu policji mamy ograniczenie tonażu. więc ... tak to wygląda z perspektywy kierowcy :)

Nowy wpis

 


 
Twoje imię: *  
Adres email:   
Twój wpis: *  
* Pola wymagane