Oficjalny serwis internetowy Miasta Dynów
     Środa, 27 Październik 2021r. imieniny: Iwony, Noemi, Szymona
Strona główna Kontakt Mapa Strony

Ksiega gości

Ela (2015-03-18 15:47:46)

W związku z powszechną motoryzacją zapominamy do czego służą a nam kończyny dolne . Wszędzie chcemy dojechać pod sam próg , a efekt widzimy jak dla niektórych ciężkie są pewne części ciała . Jeżeli tak lubimy małpować Zachód to rezygnujmy z samochodu na rzecz roweru lub wędrówek pieszych. Każdy lekarz nam powie , że ruch to zdrowie.

Maniek (2015-03-12 11:05:56)

Może by tak wprowadzić opłaty za parkowanie na terenie wokół rynku. Np 2 zł za godzinę. Ci co przyjeżdżają na 8 godzin do pracy chcąc nie chcąc zjeżdżali by na parking koło dworca. A na mieście ruch by był ciągły. Człowiek przyjeżdża np do apteki i musi jechać na dół. W taką deszczową pogodę policja chodzi i mandaty wypisuje za złe parkowanie. Tak samo miejsca parkingowe na przeciwko inwalidów powinny być zrobione skośne, tak samo przy ulicy handlowej. Pozdro

Roza (2015-03-02 16:14:25)

Na maps małopolska pogórze dynowskie brak jest informacji turystycznej o Dynowie . To samo w przewodnikach i wydawnictwach. Gotycko - renesansowy Kościół św.Wawrzyńca w Dynowiez z XV - XVII w. to jedna z najstarszych i najcenniejszych świątyń południowo-wschodniej Polski. Dział promocji miasta powinien występować do redakcji wydawnictw o uzupełnienie informacji krajoznawczo - turystycznej. Po 199o roku nastąpił wysyp wydawnictwa turystycznych . Gorzej z ich zawartością merytoryczną. Dla leniwców polecam niezastąpiony Słownik Geograficzno - Krajoznawczy Polski ( PWN 1983r ).

Jacek (2015-02-18 21:31:49)

Adres email: jac37@interia.eu

Mój Ojciec pochodził z Ulanicy,jego rodzice,moi dziadkowie wybudowali dom w Dynowie.Od "małego "tam jeździłem na wakacje.Ja urodziłem i wychowałem się w Zabrzu,jednak Dynów najmilej wspominam z moich dziecięcych lat,gdy tylko mam wolną chwilę,"śledzę"Dynów w internecie, i gdy tylko mogę,to przyjeżdżam do Dynowa,zostało tu jeszcze kilka osób z mojej rodziny.Dynów jest SUPER.

Nowy wpis

 


 
Twoje imię: *  
Adres email:   
Twój wpis: *  
* Pola wymagane