Oficjalny serwis internetowy Miasta Dynów
     Wtorek, 26 Październik 2021r. imieniny: Ewarysta, Lucyny, Lutosławy
Strona główna Kontakt Mapa Strony

Ksiega gości

Tadeusz z Lublina (2011-10-25 16:51:01)

Jest sprawą oczywistą , że na pierwszy plan wysuwa się wyprostowanie drogi nr 835 , wzdłuż torów kolejki , ominięcie w ten sposób zatłoczonego do granic możliwości centrum miasta. W sąsiedztwie ulic : Grunwaldzkiej , Zamkowej , Mickiewicza i Piłsudzkiego mieszkają ludzie, którzy mają prawo do bezpiecznego życia. Nasuwa się przy tym pytanie , czy władze dość intensywnie zabiegały w województwie o realizację tej inwestycji?

Znad błękitnego Sanu (2011-10-24 09:32:10)

Chciałbym dożyć chwili gdy tak nośne hasło stanie się rzeczywistością. Może Urząd Marszałkowski oraz Wydział Ochrony Środowiska UW rozwieje moje wątpliwości i poda ile oczyszczalni biologicznych zaprojektowano dla zlewni wód Sanu ,począwszy od Sanoka . Budowa wodociągów i kanalizacji to początek problemów , związanych z ekologią. Potrzebne są oczyszczalnie biologiczne i spalarnie osadów. Dotyczy to również wysypisk śmieci. Tutaj ważna będzie segregacja odpadów użytecznych do ich dalszego wykorzystania , a pozostałych przeznaczenia do utylizacji lub do spalenia. Wymogi UE nie stwarzają złudzeń , że można tego zaniechać. W tym też tkwi moja nadzieja , że będę mieszkał nad modrym , przeżroczystym Sanem, a nie tylko miejscem intensywnej eksploatacji żwiru. Panie Boże dopomóż!.

Zbyszek (2011-09-16 16:13:58)

Ul.Przeworska ( Tak można nazwać nazwać odcinek Drogi 835 , przebiegającej równolegle do torów kolejki Pogórzanin) powinna posiadać pasmo rowerowe. Nad ul.Sanową powinna przebiegać bezkolizyjnie, aby nie utrudniać ruchu w stronę Sanu. Na przedłużeniu tej ulicy kiedyś była przeprawa promowa. Obecnie to miejsce na most , prowadzący w stronę Winnicy i Pawłokomy i Sielnicy. To są świetne trasy do uprawiania turystyki rowerowej.

Z Błonia (2011-09-15 08:14:47)

Lokalni politycy nie mogą cały czas uprawiać blamażu w stylu " był inwestor z Kataru..,. "Miasto domaga się inwestycji , miejsc pracy i sieci dróg ,aby ściągnąć inwestorów. Inaczej grozi nam zapaść cywilizacyjna.

Nowy wpis

 


 
Twoje imię: *  
Adres email:   
Twój wpis: *  
* Pola wymagane