Oficjalny serwis internetowy Miasta Dynów
     Czwartek, 23 Wrzesień 2021r. imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
Strona główna Kontakt Mapa Strony

Ksiega gości

mieszkaniec (2012-06-06 00:18:12)

tak jest Panie Sławku projekt obwodnicy Dynowa stracił ważność.Bo to mało ważne,najważniejsze jest aby imprezy okolicznościowe i kulturalne odbywały w terminie o którym jesteśmy informowani odpowiednio wcześniej nawet za pośrednictwem księdza kapelana heh to jest głównym celem Miasta heh to tak na marginesie heh szkoda pisać więcej bo co pisać jak nic nie ma, nic się nie dzieje,są tylko nadzieje,które halny wiatr rozwieje i dalej nic się nie dzieje!

Sławek (2012-05-31 09:36:38)

Apel do Radnego z poprzednich wypowiedzi , o podanie informacji o projekcie trasy lubelskiej. Czyżby projektant z Warszawy stracił wenę twórczą ?

Tsuyoshi (2012-05-18 17:58:17)

Adres email: v.joudrierolm@debian.ph

Pani Urszulo. Na spotkanie pyrdjzzie niewielka ilość mieszkańcf3w. Zaniepokojenie podwyżkami to za mało. PO musi być partią wyrazistą i jednoznacznie podejmować uchwały w sprawach miasta, czyli nas wszystkich. Czy nie lepiej było zorganizować akcję obywatelską zbierania podpisf3w przeciwko polityce podwyżek? Na środku placu przed ratuszem? Wstrzymanie się w głosowaniu to moim zdaniem chowanie głowy w piasek. Nawet 70 dni przerwy, aby uchwała weszła samoistnie w życie, to dużo w portfelu mieszkańcf3w. Albo się jest za, albo przeciw. Miasto stać na amfiteatr, baseny w planach jest hotel i SPA, a więc stać Kętrzyn na dofinansowanie miejskich spf3łek. Bez podwyżek. I jeszcze jedno. Co się dzieje ze stroną po ketrzyn.pl? Wybory minęły, święta też Strona jest martwa. A ja chcę wiedzieć, co słychać w PO.

Jarek (2012-05-10 07:23:17)

Chciałbym zapoznać się z projektem trasy lubelskiej ( miał być opracowany do 3o.03.br.). Mieszkańcy ulic Piłsudskiego , Mickiewicza , Grunwaldzkiej z niecierpliwością czekają na rozpoczęcie tej inwestycji. Przeżywają codziennie bowiem swoisty horror motoryzacyjny.My już tego nie jesteśmy w stanie wytrzymać.!

Nowy wpis

 


 
Twoje imię: *  
Adres email:   
Twój wpis: *  
* Pola wymagane