Oficjalny serwis internetowy Miasta Dynów
     Wtorek, 26 Październik 2021r. imieniny: Ewarysta, Lucyny, Lutosławy
Strona główna Kontakt Mapa Strony

Ksiega gości

Mietek (2012-10-22 08:20:55)

Budowa autostrady A-4 nie rozwiąże problemów komunikacyjnych Podkarpacia ze słabą siecią dróg i szlaków kolejowych. Droga 835 wpisuje się w udrożnienie połączeń północ -południe w całej części wschodniej Kraju - z największym miastem po prawej stronie Wisły - Lublinem , po Białystok i połączeniem z Via Baltica. Nie bez znaczenia jest też połączenie z południem Europy przez Słowację. Unowocześnienie więc przebiegu Drogi 835 powinno być priorytetem w rozwoju sieci drogowej Kraju.

Adrian (2012-10-11 13:02:58)

Ktoś słusznie nazwał obwodnicę trasą lubelską , gdyż biegnie od Lublina ( 835 ) do Grabownicy w stronę Słowacji. Jej przebieg nasuwa się sam - po linii prostej wzdłuż nasypu kolejki . Na kilkukilometrowym odcinku wymagane by były dwa skrzyżowania bezkolizyjne : z ul.Sanową i Piłsudskiego , która winna łączyć się z mostem , prowadzącym na Zasanie. Konfiguracja terenu sprzyja wprowadzeniu dwupoziomowego skrzyżowania. To jest najważniejsza inwestycja dla rozwiązania komunikacji w Dynowie oraz na Podkarpaciu ze słabą siecią drogową.

Waldek z Oleśnicy (2012-09-28 16:23:02)

Gdy przejeżdżam przez Dynów ulicami , Grunwaldzką , Mickiewicza , Piłsudskiego, podziwiam wytrzymałość dynowiaków na hałas , spaliny , które powodują samochody. Motoryzacja nie może stanowić zagrożenia życia i zdrowia mieszkańców oraz degradacji zabytkowej części miasta. Niech Urząd Marszałkowski uruchomi środki na budowę alternatywnej do obecnej , Trasy Lubelskiej ,pozwalającej na ominięcie , zatłoczonego do granic możliwości centrum miasta.

jan (2012-08-31 18:01:56)

Adres email: janow@wp.pl

I co z tym nowym rynkiem miał być a go nie ma

Nowy wpis

 


 
Twoje imię: *  
Adres email:   
Twój wpis: *  
* Pola wymagane