Oficjalny serwis internetowy Miasta Dynów
     Poniedziałek, 29 Listopad 2021r. imieniny: Błażeja, Margerity, Saturnina
Strona główna Kontakt Mapa Strony

Ksiega gości

mieszkaniec (2012-12-08 01:26:58)

Dlaczego nic się nie dzieje w sprawie obwodnicy Dynowa komuś ambicji zabrakło? co Ci radni robią ? 15 sztuk!!!. 8 mln zł znalazło się na rynek kto tam będzie miał czas spędzać? przy jadących tirach? nam jest potrzebna obwodnica i nowe drogi na powstające nowe osiedla i drobne zakłady pracy jak nie ma drogi to i domów nie będzie ani zakładów pracy z których gmina czerpała by żródło dochodu w postaci podatku. Ktoś zapomniał że drogi to krwiobieg całej gospodarki. Jak dotąd nie znalazło się śmiałka z rządzących który by odważyłby się podołać temu wyzwaniu w kilkunastoletniej działalności naszych rządzących, co każdą kampanie sprawa obwodnicy powraca jak bumerang do kampanii wyborczej nagle wszyscy kandydaci chcą budować obwodnicę jednak po okresie wyborczym sprawa ucicha bez eha i w taki oto sposób w ciągu kilkunastu kadencji wszystkich rządzących jest realizowany plan wieloletni budowania obwodnicy w naszym mieście Dynowie.

Krystyna (2012-12-05 15:33:22)

Rzeczywiście trasy rowerowe powinny powstać po lewej i po prawej stronie Sanu, szczególnie wzdłuż historycznego traktu węgierskiego. W gminie brak również miejsc do uprawiania sportów zimowych.

Anka (2012-11-22 11:29:51)

Przy projektowaniu rozwiązań komunikacyjnych należy pamiętać o budowie na poboczach tras rowerowych. To jest powszechny trend w Europie. Trasy drogowe na Pogórzu są wąskie i kręte. Zadbajmy o to aby były bezpieczne również dla pieszych oraz pojazdów jednośladowych.

Marlena (2012-11-17 17:09:46)

Obawiam się , że władze miasta nie mają pomysłu na rozwój. Bez dobrej sieci komunikacyjnej z połączeniami z autostradą A-4 oraz na kierunku południe - północ ( bezkolizyjna droga ponadregionalna 835) nie przyciągnie się inwestorów.

Nowy wpis

 


 
Twoje imię: *  
Adres email:   
Twój wpis: *  
* Pola wymagane