Oficjalny serwis internetowy Miasta Dynów
     Środa, 27 Październik 2021r. imieniny: Iwony, Noemi, Szymona
Strona główna Kontakt Mapa Strony

Ksiega gości

przywłoka (2013-04-03 09:53:15)

Witam Czy znajdę w internecie plan (projekt) rewalitalizacji rynku i przyleglych ulic. Dziś wycinają drzewa, wiec chyba koniec z cieniem w Boże Cialo, przynajmniej wkońcu miasto jak miasto bedzie wyglądać, dookoła gdzie zerkniecie same betony. ;) pozdrawiam.

Irena (2013-03-06 15:36:55)

Cieszy mnie dynamiczny rozwój gosp-odarczy i przestrzenny Rzeszowa.Tylko dlaczego 40 km na płdniowy wschód wszyst6ko stanęło w miejscu. My chcemy żyć i pracować tutaj , a nie wędrować w poszukiwaniu pracy po całej Europie!Jest rozpaczliwe , że nie można wybudować nawet kilkukilometrowej drogi.

Helena (2013-03-06 15:11:42)

Ilekroć idę z dziećmi w stronę Rynku to dosłownie drżę aby nas nie ścięły platformy samochodów ciężarowych. Czy trzeba aby ktoś zginął lub został okaleczony aby zainteresowano się na poważnie budową obwodnicy. Jeżeli tego nie można przeforsować niech na krzyżówce i przed Karolówką pojawią się znaki zakazujące przejazd tirów i ciężarówek ul.Karolówką , Piłsudskiego i Grunwaldzką. Niech eksploatorzy żwiru i inni z południowej Polski jadą " Cesarskim Gościńcem " przez Domaradz . Paradoks historyczny. Ponad stuletnia droga (884) była nawet jako żwirówka zawsze równa i bezkolizyjna. Już wówczas wiedziano jak budować dobre drogi . Obecnie przy budowie autostrad obserwujemy horror.

Roman (2013-03-02 10:58:30)

Informacja o budowie obwodnicy ( trasy średnicowej ) powinna być opublikowana na głównym portalu miasta - w dziale gospodarka. Jest to inwestycja , która przesądzi o rozwoju miasta i gminy. Trasa ta bezpośrednio łączy z Lublinem ,największym ośrodkiem gospodarczym i kulturalnym wschodniej części Kraju z odgałęzieniami na Łódż , Warszawę , a na południu z połączeniem z Bieszczadami i Słowacją. Trasa ta krzyżuje się z drogą 884 , która łączy z 9 . a na wschód z Przemyślem , A-4 i Ukrainą.Jeżeli obecnie władze miasta nie przeforsują tej inwestycji , przy przychylności Urzędu Marszałkowskiego , będzie to niepowetowaną porażką zarządu miasta i gminy oraz dramatem dla mieszkańców, zagrożonych utratą życia oraz torturowanych tirami , hałasem i spalinami . W projekcie konieczne jest uwzględnienie budowy bezkolizyjnego przejazdu - przejścia ul.Sanowej i przedłużenia ul.Piłsudskiego do mostu nad Sanem , łączącego obie części miasta , a także zapewniających dostęp do terenów rekreacyjnych nad Sanem.

Nowy wpis

 


 
Twoje imię: *  
Adres email:   
Twój wpis: *  
* Pola wymagane