Oficjalny serwis internetowy Miasta Dynów
     Wtorek, 26 Październik 2021r. imieniny: Ewarysta, Lucyny, Lutosławy
Strona główna Kontakt Mapa Strony

Ksiega gości

Andrzej (2013-09-19 08:30:20)

Fascynujące w spacerze wirtualnym mogą być także kapliczki dynowskie . Jest ich kilkanaście . Najstarsza XVIII- wieczna przy ul. Piłsudskiego.. Bardzo interesujące przy ul. Głęboka oraz przy ul . Sikorskiego. Cennym obiektem zabytkowym jest klasycystyczny posąg św. Jakuba z 1820r. przy ul. 1 Maja.

Kasi8 (2013-09-14 10:59:37)

Spacer wirtualny to jest strzał w dziesiątkę. Podana trasa świetna. Należałoby ją tylko poprzedzić widokami z lotu ptaka, obejmującymi całe miasto, łącznie z Sanem i Bartkówką. Poruszanie się wirtualne winno być proste . Przykładem może być Krosno . Również zwiedzanie świątyń w Przeworsku. A więc do dzieła !

Grzegorz (2013-09-10 18:06:19)

Jeżeli już poruszamy zagadnienia związane z turystyką warto by było umieścić w portalu dynowskim wirtualny spacer po Dynowie , obejmujący : perspektywę ul. Mickiewicza w stronę Urzędu Gminy , widok na dzwonnicę , bramę renesansową ( w zbliżeniu ) , wnętrze kościoła począwszy od kruchty zachodniej z portalem renesansowym , kaplicy św .Antoniego , ambony , kaplicy M.Bożej , widok prezbiterium z Ołtarzem głównym i stallami , kaplicą P.Jezusa, widok sklepień nawy głównej , prezbiterium , kaplic bocznych , chóru z organami , obrazu - wskrzeszenie Piotrowina , , portalu kruchty południowej ( renesans) , Groty MB z Lourdes. Po zwiedzeniu kościoła widok Rynku z pomnikiem Jagiełły i pierzeją zachodnią.

Asia (2013-09-06 08:12:47)

Moim marzeniem jest aby rzeka Dynówka stała się centralną częścią pasa zieleni z terenami rekreacyjnymi dla mieszkańców centrum miasta ,pozbawionego miejsc wypoczynku. Szczególnie jest to ważne dla matek z dziećmi , poszukujących miejsc wolnych od spalin i hałasu . Z niecierpliwością oczekuję na budowę obwodnicy, która uwolni miasto od motoryzacyjnego horroru.

Nowy wpis

 


 
Twoje imię: *  
Adres email:   
Twój wpis: *  
* Pola wymagane