Oficjalny serwis internetowy Miasta Dynów
     Wtorek, 26 Październik 2021r. imieniny: Ewarysta, Lucyny, Lutosławy
Strona główna Kontakt Mapa Strony

Ksiega gości

Bodzio (2013-11-21 13:47:41)

"Wojtek" fajnie że bronisz władz Dynowa, ale ja pracuję w inwestycjach i wiem że wybieranie firm "kszak i s-ka" której właścicielem jest szwagier albo dobry znajomy prawie zawsze kończy się niedokończniem prac i dodatkowymi kosztami. Gdyby za takie marnotrawstwo odpowiedzialność finansowa spoczywała również na urzędnikach to takich numerów by nie było. Na szczęście nie pracuję w administracji tylko w firmie która posiada właściciela a firmy "kszak i s-ka" nie wygrywają przetargów, szkoda na to czasu i kasy. Szanowni urzędnicy szanujcie NASZE pieniążki, może kiedyś będziecie odpowiadać finansowo za marnotrawstwo. Jeszcze jedna podpowiedź pamiętajcie firma "kszak i s-ka" zmieni nazwę i wystartuje/wygra u was kolejne przetargi, a wy znowu temu nie zapobiegniecie (bo to nie Wasze pieniądze :( ). W połowie 2014 roku będę w Dynowie zobaczymy czy/że nie zdążycie - zakład o flachę :)

Wojtek (2013-11-21 11:48:58)

niestety możemy mieć pretensje do władz o nieinformowanie na temat przebiegu prac przy rewitalizacji. Sprawa wygląda tak że w drodze przetargu niestety wygrała firma która nie podołała zadaniu- umowa jest do początku grudnia na skończenie prac przy rewitalizacji po tym terminie firma zejdzie z placu budowy i zostanie ogłoszony nowy przetarg na wykończenie tego ale i jak już widzę na poprawki po tej firmie. Mały odcinek kostki przy sziku jest położony fatalnie!

Bodzio (2013-11-20 14:00:25)

Witam i pozdrawiam nieudolne władze Dynowa, które roz.....yły miasto i nie potrafią dokończyć. Szanowni mieszkańcy pamiętajcie o wyborach macie kandydatów jakich nigdzie nie znajdziecie :) Jestem rodowitym Dynowianinem moje miasto rodzinne odwiedzam sporadycznie ze względu na odległość, ale od pewnego czasu krew mnie zalewa i nie chce mi się do tej rozwalonej dziury przyjeżdżać. Gdzie jest ten piekny stary rynek, z niedźwiadkami, plantami itp? Dostaliście się do "koryta" władzy i postanowiliście zniszczyć wielowiekową tradycję a nie potraficie zwykłej obwodnicy zrobić - potwierdzacie starą prawdę że niszcyć jest łatwo i każdy potrafi ale budowac to inna polka :) Jestem rozczarowany :(

Med (2013-11-20 09:34:52)

Na portalach Pogórza Dynowskiego prezentowany jest szlak architektury sakralnej. Z niewiadomych przyczyn pominięto kościoły Św.Wawrzyńca w Dynowie - jedna z najcenniejszych świątyń południowo - wschodniej Polski ( gotycko-renesansowy z XVI - XVIIw. ) oraz w Harcie (późnobarokowy (późnobarokowy z przełomu XVIII i XIX w.). Znajduje się na trasie palonych kościołów przez UB -1968 - 69. Kościół w Harcie został w ostatniej chwili uratowany .Spłonęły tylko organy i ołtarz główny.

Nowy wpis

 


 
Twoje imię: *  
Adres email:   
Twój wpis: *  
* Pola wymagane