Oficjalny serwis internetowy Miasta Dynów
     Środa, 27 Październik 2021r. imieniny: Iwony, Noemi, Szymona
Strona główna Kontakt Mapa Strony

Ksiega gości

mieszkaniec (2013-11-23 23:34:33)

no to co robi firma STAND to przekracza wszystkie granice odstawiają fuszerkę na całego a nasi radni? bezradni ! ale nasz Pan burmistrz to lubi odwalanie fuszerki dowodem na to jest położony asfalt pod jego posesja domem na ul.Polnej w ten sposób że woda nie popłynie do góry i po każdym najmniejszym opadzie deszczyku zbiera się tam długa kałuża wzdłuż krawężnika i przejeżdżające samochody ochlapują mu płot na całej linii !! hmm jego płot jego sprawa i 2 lata po remoncie i nic z tym nie zrobiono wiec Mieszkańcy nie spodziewajmy się nic specjalnego przy rewitalizacji miasta to zadanie zdaje się ze przerosło naszych bezradnych Panie marianie wyskoczył Pan z hasłem obwodnica hehe zapomnij Pan obwodnice to plan wieloletni do tego potrzebni są ludzie z jajami ! a nie ludzi bezradnych !!!!! tylko niech nikt nie zarzuca mi że niby krytykuje władze miasta !! to są fakty każdy mieszkaniec widzi je na codzień a prawda jest tylko jedna !!

lublinianin (2013-11-22 13:26:09)

Drogie , niskiej jakości i nieterminowe wykonawstwo autostrad i robót drogowych .Wysokie bezrobocie i brak dobrych wykonawców nawierzchni i poważnych firm ,wywiązujących się z umownych terminów. To obraz Kraju gdzie nawet wykonanie drogi i położenie bruku jest kosmicznym problemem. To nie tylko Dynów jest dotknięty inercją i nepotyzmem. Układy partyjne , rodzinne , korupcyjne pchają Kraj na dno przepaści. Oby nas nie dotknął syndrom grecki. Ostatnia reforma administracji państwowej nadała samorządom rangę udzielnych landów. Afera goni aferę. Ten Kraj pozostanie biednym , gdyż rządzą nim karierowicze partyjni , ludzie mierni ale wierni . Skąd my to znamy?

Marian (2013-11-22 12:18:46)

Całkowicie zgadzam się z wpisem "mieszkaniec" i jego apelem, co wy robicie radni bezradni aby miasto wyglądało inaczej oraz wpisami "Bodzio" Tylko chyba, wszystko slepo akceptujecie co przedstawi wam Burmistrz, bo niechcecie się narazić, bo chyba macie w tym jakis interes. A to przecież Rada winna wytyczać kierunki i wymagac od burmistrza realizacji uchwał. Ta rada to juz towarzystwo wzajemnej adoracji, za długo ci sami ludzie sa przy korycie i to trzeba koniecznie zmienić. Wpuścic nowych ludzi, z nowym spojrzeniem i oddechem. Jak Rada może działac skutecznie, jak jej przewodniczący to koleś burmistrza po fachu. Potrafiliscie zniszczyć to wszystko, co było od lat charakterystyczne dla tego miasteczka, planty, niedzwiadki, zieleń. Skandal. Rewitalizacja rynku powinna być przedmiotem szczegołowej kontroli odpowiednich organów pod kątem gospodarności i celowości wydawania pieniędzy publicznych, powiązan osobowych. Za tę inwestycję powinien odpowiadac Burmistrz, inspektorzy nadzoru (czy nie przefakturowali robót) oraz merytoryczni pracownicy urzędu. Jak można było dopuścić do zawarcia umowy z firmą STAND, skoro juz sama oferta nie spełniała warunków przetargowych, tj. nie obejmowała wszystkich robót objętych kosztorysem inwestorskim. O co tu chodzi. Tłumaczenie burmistrza na stronie Dynowinki, jest smieszne i niepoważne. Co robią pracownicy urzedu odpowiedzialni na ten projekt, gdzie byli wówczas. Równocześnie zwracam się do Burmistrza o udzielenie publicznej informacji o stanie zaawanowania prac nad przygotowaniem obwodnicy dla Dynowa. Kiedy i co już zostało zrobione.

mieszkaniec (2013-11-22 01:03:15)

tylko 3 na 10-ciu mieszkańców Dynowa jest niezadowolonych z działalności władz miasta Dynowa a 7 siedzi za granicą Co wy robicie?do radnych co wy robicie?!co wy robiiiiiiicie?? bezradni co wy robicie???!!!

Nowy wpis

 


 
Twoje imię: *  
Adres email:   
Twój wpis: *  
* Pola wymagane