Oficjalny serwis internetowy Miasta Dynów
     Wtorek, 26 Październik 2021r. imieniny: Ewarysta, Lucyny, Lutosławy
Strona główna Kontakt Mapa Strony

Ksiega gości

Aneta (2013-12-14 11:07:34)

W związku z wykonawstwem robót na Rynku i w Parku Podworskim - Dynowiacy otrzymali lekcję i pogląd na sytuację ogólną Kraju. Powszechny bałagan i brak odpowiedzialności osób , którzy wybrani do zarządu i rady miasta okazali się dyletantami. Wykonawcy zaś ignorantami w realizacji zadań , których się podjęli.

Ed (2013-12-12 13:19:24)

Na straży patologii inwestycyjnych stoją przepisy o przetargach. Najniższa cena decyduje o wyborze wykonawcy robót. A powinna być renoma firmy , która gwarantuje terminową i jakościową realizację umowy. Rzecz w tym , że powstają efemerydy - spółki zatrudniające członków rodziny , znajomych , którzy nie mają pojęcia o robotach i chęci przyuczenia się do prostych nawet robót. Tymczasem w Kraju szaleje bezrobocie i jak można wytłumaczyć to zjawisko.? U nas wykonanie autostrady jest dwukrotnie droższe niż na Zachodzie. Powszechna korupcja też rozkłada państwo. Nie zwalnia to urzędników z obowiązku sprawdzenia wiarygodności firm przystępujących do przetargu.

Marian (2013-12-01 21:18:26)

Bodzio, też liczę na to, że Burmistrz na tym forum odpowie na moje publiczne zapytanie w kwestii podjętych już i podejmowanych działań w temacie obwodnica dla Dynowa. Ale jak przypuszczam, władza dynowska nie wsłuchuje się w głos swojego ludu, albo inaczej, udaje że słucha a robi swoje. Ale mam następne pytanie do Burmistrza; czym może się pochwalić Burmistrz w okresie swojej kadencji w zakresie polityki mieszkaniowej gminy - chodzi mi o komunalne budownictwo mieszkaniowe, gminny zasób mieszkaniowy, mieszkania socjalne, zamienne i tymczasowe dla najuboższej części mieszkańców.

Bodzio (2013-11-25 11:04:08)

Bardzo mnie cieszy że są ludzie którzy potrafią publicznie powiedzieć o braku kompetencji władz które "rządzą" tym miastem, ale ciekaw jestem czy tzw władza w osobie Burmistrza jest na tyle odważna aby na tym forum podpisując się jako "Burmistrz" przedstawiła trochę prawdziwych informacji co dalej z tymi bublami inwestycyjnymi którymi Pan Burmistrz raczy zarządzać. Może służby inwestycyjne należy wymienić skoro nie radzą sobie z tak prostym zadaniem, chyba że inwestycje sobie radzą ale wytyczne były takie a nie inne. Jako mieszkańcy bardzo prosimy o wyjaśnienia. (tu bardzo bym prosił administratora o zweryfikowanie czy autorem wpisu będzie wskazana osoba czyli Burmistrz)

Nowy wpis

 


 
Twoje imię: *  
Adres email:   
Twój wpis: *  
* Pola wymagane