Oficjalny serwis internetowy Miasta Dynów
     Czwartek, 23 Wrzesień 2021r. imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
Strona główna Kontakt Mapa Strony

Ksiega gości

(2014-01-14 12:01:54)

Jak łatwo przychodzi krytyka, dowodem są poniższe wypowiedzi. Nikt chyba jednak nie zastanawia się nad faktem, że aby było pięknie, musi być zrobione podłoże. Ile pracy włożono w tej chwili, aby wymienić te wszystkie stare wodociągi itd. - stworzyć fundement pod przyszły nowoczesny rynek, tego jakoś nikt nie zauważa. Potrzebna jest owszem podpowiedź lecz konstruktywna. I tutaj też nasuwa się wniosek jak bardzo nieznajomość prawa szkodzi. Nie do końca orientujemy się w przepisach, możliwościach Władz. Ale zamiast ich wspierać najłatwiej jest skrytykować. Nie bądźmy tacy uszczypliwi, życzę Radzie i Burmistrzowi wytrwałości w pracy.

real (2013-12-25 11:43:06)

Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku. Dobiega końca jeden rok a co przyniesie nadchodzący to zobaczymy. Rewitalizacja nie wyszła, może w 2014 będzie skuteczniej. Umowa z dotychczasową firmą prawdopodobnie wypowiedziana-zerwana?. Pewnie sporo czasu upłynie i wydane zostaną kolejne tysiące na wznowienie robót - jakoś tak trudno winę przypisać tylko wykonawcy (zwłaszcza jak się posłucha co mówią). Na szczęście stojąca szopka betlejemska dodaje trochę blasku totalnie rozgrzebanemu centrum Dynowa.

lublinianin (2013-12-20 12:26:04)

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia w gronie Najbliższych oraz pozbycia się frustracji , wynikających z niepowodzeń i trudnych sytuacji życiowych , a także wiary w to , że nowy rok będzie lepszy i bardziej pomyślny. Miastu i jego mieszkańcom również życzę udanych inwestycji , jak najwięcej nowych miejsc pracy oraz poprawy egzystencji i dalszego rozwoju.

Edward (2013-12-18 13:00:59)

Zarząd miasta nie pierwszy raz otrzymał dotkliwą nauczkę z wyborem wykonawców robót drogowych. Lepiej zapłacić drożej ale renomowanej , sprawdzonej firmie. Trudność w rozpoznaniu i wybraniu tych solidnych przy mnogości tanich ale słabych i nierzetelnych.

Nowy wpis

 


 
Twoje imię: *  
Adres email:   
Twój wpis: *  
* Pola wymagane