Oficjalny serwis internetowy Miasta Dynów
     Wtorek, 26 Październik 2021r. imieniny: Ewarysta, Lucyny, Lutosławy
Strona główna Kontakt Mapa Strony

Ksiega gości

mieszkaniec (2014-01-19 03:24:20)

Radni bezradni ciąg dalszy dynowskiego Kabaretu w 2014

Marian (2014-01-17 22:25:21)

Witam! W związku z dokonywanymi ostatnio w 2013 r. aktualizacjami, obecnie nie można przeglądać oświadczeń majątkowych osob zobowiązanych do ich składania za lata wcześniejsze niż 2012 r. W związku z tym, mam pytanie, co było powodem usunięcia z BIP-u oświadczeń za lata 2011 i wstecz i na jakiej podstawie prawnej takie usunięcie się odbyło. Mam nadzieję, że oświadczenia majątkowe z lat poprzedni szybko powrócą na stronę BIP-u. Nie budzi wątpliwości, że usunięcie oświadczeń z BIP-u stanowi naruszenie prawa przez Burmistrza. Odnośnie zakładki "oświadczenia mjątkowe" i poprawności formalnej składanych oświadczeń (na podstawie tych za rok 2012 - z wyjatkiem jednego) mam poważne wątpliwości natury prawnej. Ale tymi wątpliwościami podzielę się poźniej po ich przeanalizowaniu. Pozdrawiam

Bodzio (2014-01-17 13:29:31)

Wpis wstawiony dnia 2014-01-14 12:01:54 jest niczym innym jak wpisem osoby powiązanej z sprawami na które na tym forum narzekają mieszkańcy, jeżeli autor jest tak pewny swojej wypowiedzi prosimy o ujawnienie się. Bardzo mnie cieszy że rozpocząłem tak ciekawy wątek na forum, pokazuje on niezadowolenie mieszkańcow. My jako mieszkańcy jesteśmy bardzo oburzeni tym co wyprawia Burmistrz i jego kolesie. Proszę wyjaśnić np taką sprawę: dlaczego przetarg na prace typowo budowlane w pełnym zakresie (tzn hydraulika, elektryka, wykopy) wygrała firma o powiązaniach rodzinnych braterskich z jednym z Radnych GrPa, jakim sposobem pytam, firma dekarska od dachów i ciesielki i jakby tego było mało, nie dokończyli prac, co zrobili jest źle - dlaczego będzie kolejny wykonawca poprawiał za pieniądze z naszych podatków: czy ktoś poniedzie odpowiedzilność za takie przekręty? Proszę Osobę która dokonała wspomnianego wpisu o wyjaśnienie tej sprawy, proszę się ujawnić dla wiarygodności wypowiedzi. Pan Burmistrz pomimo takich numerów nic sobie z ludzi nie robi :( biega jak z piórkiem w d... po mieście śmiejąc się ludziom w oczy. Panie Burmistrzu za takie przekręty w normalnym świecie traci się posadkę. ponieważ człowiek jest zmienny :) stanę trochę w Pana obronie: proszę wszystkim mieszkańcom przypomnieć jak bardzo jest Pan związany z Dynowem jego tradycją i mieszkańcami, Ja na przykład jestem rodowitym mieszkańcem i jestem bardzo bardzo związany z Dynowem a Pan? i niech nam Pan przypomni swoje wcześniejsze "sukcesy" w administracji. Nie ukrywajmy sukcesów Pan nie ma żadnych, a Dynów interesuje Pana tyle ile wynosi pana pensyjka :). szanowni mieszkańcy jest to nauczka aby do władz wybierać ludzi którym zależy na sprawie czytaj Dynowie i jego mieszkańcach.

Red (2014-01-16 10:35:38)

Drogę Cesarską ( ul.Węgierska )wybudowano ponad 100 lat temu . Pierwotnie z nawierzchnią żwirową, zgodnie z zasadami ówczesnej sztuki budowlanej. Dotychczas nie było z nią żadnych problemów. Technologia budowy nawierzchni z płyt i kostki granitowej również znana jest od stuleci. Rzecz w tym aby umieć i chcieć wykonać roboty rzetelnie. W tym zawiera się cała filozofia pracy nie tylko w drogownictwie.

Nowy wpis

 


 
Twoje imię: *  
Adres email:   
Twój wpis: *  
* Pola wymagane