Oficjalny serwis internetowy Miasta Dynów
     Wtorek, 26 Październik 2021r. imieniny: Ewarysta, Lucyny, Lutosławy
Strona główna Kontakt Mapa Strony

Ksiega gości

Tom (2014-03-11 09:24:19)

Jeżeli przejdzie realizacja obwodnicy będzie to największym sukcesem władz miasta. Niemniej ważnym zadaniem jest budowa chemicznej oczyszczalni ścieków i dokończenie kanalizacji miasta. Marzy mi się ten realny a nie hasłowy "Błękitny San".

lucy (2014-02-24 23:01:37)

Całe życie przechwalam się jaki ten mój Dynów piękny, a moi znajomi specjalnie pojechali przez Dynów i stwierdzili ,że jest rynek rozkopany i goło że aż przykro patrzeć. Przyjeżdżam na Wszystkich Swiętych i co? i muszę im przyznać rację. A zawsze mówiłam ,że to najpiękniejsze miasto w Europie Srodkowej.Szefowie myślcie---myślcie.

Waldi (2014-02-19 18:02:06)

W związku z dodatkowymi finansami na budowę dróg należałoby przypomnieć o pilnej potrzebie budowy obwodnicy.To zaledwie 3,5 km. Mieszkańcy ulic : Piłsudskiego , Mickiewicza , Grunwaldzkiej powinni powtórzyć blokadę drogi międzywojewódzkiej , prowadzącej do Lublina . To piekiełko komunikacyjne powinno być zlikwidowane w trybie niezwłocznym.

Lena (2014-02-19 08:25:22)

Jeremiady nie wyzwolą u mieszkańców inicjatyw i zaangażowania w rozwiązywanie problemów w mieście i gminie. Nie poddawajmy się skrajnemu pesymizmowi i przekonaniu , że marazmu i wszechobecnej niemocy nie da się przezwyciężyć . Patrzmy wnikliwie na działalność urzędów i rozliczajmy na bieżąco efekty ich pracy . Prawodawstwo samorządowe daje ogromne możliwości ich kontroli i bezpośrednich ingerencji obywatelskich .

Nowy wpis

 


 
Twoje imię: *  
Adres email:   
Twój wpis: *  
* Pola wymagane