Oficjalny serwis internetowy Miasta Dynów
     Niedziela, 12 Lipiec 2020r. imieniny: Brunona, Jana, Wery
Strona główna Kontakt Mapa Strony

Aktualności

Widowisko plenerowe pt. Matce Mojego Pana (2006-05-14)

13 maja 2006 r. już po raz piąty mogliśmy uczestniczyć w widowisku plenerowym przygotowanym przez uczniów i absolwentów Szkoły Podstawowej Nr 2 w Dynowie, Radę Pedagogiczną, Radę Rodziców, Proboszcza Parafii p.w. św. Bartłomieja oraz Miejski Ośrodek Kultury i Rekreacji w Dynowie. 


Tegoroczne widowisko pt. "Matce Mojego Pana", na które składał się montaż słowno muzyczny w wykonaniu uczniów i absolwentów SP Nr 2 w Dynowie oraz występy zaproszonych gości zgromadziło liczną publiczność.


Dzieci zaprezentowały specjalnie przygotowany na tą okazję program artystyczny, którego wspaniałym dopełnieniem była atmosfera zadumy panującego półmroku umiejętnie rozświetlana blaskiem reflektorów.


W  zaprezentowanym repertuarze nie zabrakło majowych pieśni maryjnych, w wspaniałym wykonaniu chóru „Accordare” z Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Kolbuszowej. Około godziny 21 z wieży kościelnej zabrzmiały dzwony i usłyszeliśmy płynącą po pagórkach Pogórza Dynowskiego pieśń „Czarna Madonna” w wykonaniu trębaczy OSP w Dynowie.


Zapraszamy do obejrzenia fotografii z imprezy
Widowisko plenerowe pt. Matce Mojego Pana