Oficjalny serwis internetowy Miasta Dynów
     Poniedziałek, 8 Marzec 2021r. imieniny: Beaty, Juliana, Wincentego
Strona główna Kontakt Mapa Strony

Aktualności

Konkurs „Podziel się talentem” - zaproszenie (2012-05-08)

Miejski Ośrodek Kultury w Dynowie serdecznie zaprasza do udziału w konkursie pt. „Podziel się talentem”. Celem Konkursu „Podziel się talentem” jest wyłonienie najciekawszych osobowości wśród osób posiadających różnorodne talenty i umiejętności z terenu Pogórza Dynowskiego bez względu na wiek.

 

Głównym Organizatorem Konkursu jest Miejski Ośrodek Kultury w Dynowie.
Organizatorami Konkursu są instytucje odpowiedzialne za organizację Przesłuchań w I etapie Konkursu w każdej z wymienionych poniżej miejscowości.

 

W okresie od dnia 12 maja 2012 r. do dnia 30 czerwca 2012 r. zostaną przeprowadzone Przesłuchania w następujących miejscowościach:

 

Finał Konkursu odbędzie się 14 lipca (sobota) podczas Dni Pogórza Dynowskiego.


Karty zgłoszenia należy składać:

  1. Dynów, do dnia 5 maja: Miejski Ośrodek Kultury w Dynowie, ul. Ks. Ożoga 10, 36-065 Dynów lub na adres e-mail: mok@dynow.pl z dopiskiem: „przesłuchania Dynów 12 maja”
  2. Harta, do dnia 19 maja: Gminna Biblioteka Publiczna w Dynowie z/s w Bachórzu, filia nr 3 w Harcie lub na adres e-mail: mok@dynow.pl z dopiskiem: „przesłuchania Harta 25 maja”
  3. Dydnia, do dnia 30 maja: Gminny Ośrodek Kultury, Bibliotek, Promocji i Wypoczynku w Dydni lub na adres e-mail: mok@dynow.pl z dopiskiem: „przesłuchania Dydnia 6 czerwca”
  4. Nozdrzec, do dnia 9 czerwca: Gminny Ośrodek Kultury w Nozdrzcu  lub na adres e-mail: mok@dynow.pl z dopiskiem: „przesłuchania Nozdrzec 16 czerwca”
  5. Dynów, do dnia 23 czerwca: Miejski Ośrodek Kultury w Dynowie, ul. Ks. Ożoga 10, 36-065 Dynów lub na adres e-mail: mok@dynow.pl z dopiskiem: „przesłuchania Dynów 30 czerwca”

W wyjątkowych przypadkach Kartę Zgłoszenia będzie można wypełnić na miejscu w dniu przesłuchania oraz podpisać Oświadczenie

 

Kryteria oceny na I i II etapie Konkursu:
a) oryginalność występu
b) kontakt z jury i publicznością
c) oryginalność stroju (stylizacja)
d) jakość występu (umiejętność zachowania na scenie, zaprezentowanie siebie w oryginalny sposób)
e) inne (indywidualne kryteria Jury)


KONTAKT:
Tel. kom: 724-999-888 Aneta Pepaś,
(koordynator konkursu)
Tel. stacjonarny: (16) 65-21-806
www.mok.dynow.pl
(dokumenty do pobrania: regulamin, karta zgłoszenia, wzór oświadczenia)
e-mail: mok@dynow.pl
(z dopiskiem w tytule maila: “Podziel sie talentem”)