Oficjalny serwis internetowy Miasta Dynów
     Niedziela, 23 Luty 2020r. imieniny: Damiana, Romana, Romany
Strona główna Kontakt Mapa Strony

Aktualności

Projekt „W stronę klienta – nowa twarz administracji samorządowej” ma już rok (2010-08-23)

Projekt realizowany w powiecie rzeszowskim przez Towarzystwo ALTUM, Programy Społeczno-Gospodarcze w partnerstwie z gminą Boguchwała przeprowadzany jest w naszym urzędzie już od 12-stu miesięcy.


W okresie tym, pierwsza grupa pracowników urzędu została przeszkolona z zakresu tematów: „Zostań panem własnego czasu – jak skutecznie zarządzać czasem pracy”, „Od pomysłu na projekt finansowany z EFS do jego realizacji. Zarządzanie zespołem projektowym”, „Zasady współpracy samorządów z ngo”, „Ustawa o finansach publicznych i jej praktyczne zastosowanie” oraz „Ustawa o ochronie danych osobowych i jej praktyczne zastosowanie”.


Przypomnijmy, że celem szkoleń jest poprawa jakości obsługi klientów, usprawnienie wykonywania zadań pod względem organizacyjnym, podniesienie jakości usług merytorycznych świadczonych przez JST oraz poprawa wizerunku urzędnika.


Czy projekt odniesie oczekiwany skutek, dowiemy się już w październiku 2011 roku na konferencji podsumowującej.
 Co warto podkreślić ww. projekt, który współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego przeprowadzany jest w także w powiatach: dębickim, lubaczowskim, łańcuckim, mieleckim oraz strzyżowskim.

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego