Oficjalny serwis internetowy Miasta Dynów
     Wtorek, 28 Czerwiec 2022r. imieniny: Florentyny, Ligii, Leona
Strona główna Kontakt Mapa Strony

Aktualności

„Małżeństwo Loli” - Komedia Henryka Zbierzchowskiego na dynowskiej scenie teatralnej (2006-01-09)

Miejski Ośrodek Kultury i Rekreacji w Dynowie i Amatorski Zespół Teatralny w Dynowie zapraszają na spektakl w wykonaniu Zespołu Teatralnego Tarnogrodzkiego Ośrodka Kultury pt. „MAŁŻEŃSTWO LOLI” wg. Henryka Zbierzchowskiego który odbędzie się w sobotę 14 stycznia 2006 roku o godzinie 17:00 w Domu Strażaka przy ul. Szkolnej w Dynowie.

Koncert na rzecz WOŚP - XIV Finał (2006-01-07)

W niedzielę 8 stycznia 2006 roku o godz. 15:00 odbędzie się koncert na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczny koncert zorganizowany przez Miejski Ośrodek Kultury i Rekreacji w Dynowie odbędzie się w Klubie -LA LOCO- przy ul. Kazimierza Wielkiego 2 (nad jedynką). XIV Finał to zbiórka pieniędzy dla ratowania życia dzieci poszkodowanych w wypadkach, w tym na naukę udzielania pierwszej pomocy.

Betlejemskie Światełko Pokoju – Poświęcenie Szopki na Rynku Miasta w Dynowie (2005-12-23)

Zgodnie z coroczną tradycją w czwartek 22 grudnia 2005 roku na rynku odbyły się uroczystości przekazania Ognia z Betlejem mieszkańcom naszego miasteczka. Czterdziesta Drużyna Harcerska przy Zespole Szkół w Dynowie przekazała symboliczne Betlejemskie Światełko Pokoju na ręce Pani Burmistrz Miasta, przedstawicieli Rady Miasta, dyrektorów szkół, przedsiębiorstw, instytucji oraz mieszkańcom miasta i okolic.

Spotkanie opłatkowe w Szkole Podstawowej Nr 2 w Dynowie (2005-12-22)

22 grudnia w Szkole Podstawowej Nr 2 w Dynowie odbyło się spotkanie opłatkowe organizowane przez Radę Pedagogiczną, Samorząd Uczniowski, Radę Rodziców Szkoły Podstawowej Nr 2 oraz Miejski Ośrodek Kultury i Rekreacji w Dynowie. Wzięli w nim udział przedstawiciele samorządu, Przewodniczący Rady Miasta Dynowa - Zygmunt Frańczak, Burmistrz Miasta Dynów - Anna Kowalska, Radni Miasta Dynowa, zaproszeni goście oraz mieszkańcy ul. Bartkówka.

XLIV sesja Rady Miasta Dynowa (2005-12-21)

Zapraszamy do wzięcia udziału w obradach XLIV sesji Rady Miasta IV kadencji 2002—2006 w dniu 29 grudnia 2005 roku o godz. 10:00 w sali narad Urzędu Miasta Dynów ul.Rynek 2.

Wizyta delegacji z Ukrainy (2005-12-19)

W dniach 14 i 15 grudnia 2005 r. gościła w Dynowie cztero osobowa delegacja z zaprzyjaźnionej gminy Sianki na Ukrainie. Odwiedzili nas przedstawiciele gminy na czele z Wójtem – Stiepanem Wasileczko. Goście uczestniczyli w Konferencji Samorządowej, która była związana z realizowanym obecnie przez miasto Dynów projektem w ramach Programu Sąsiedztwa Polska – Białoruś – Ukraina INTERREG IIIA/TACIS CBC współfinansowanego przez Unię Europejską.

Warsztaty dziennikarskie: Szkoła Marzeń - Autorskie programy, inwestycje, reformy (2005-12-15)

W dniu dzisiejszym (15 grudzień 2005) Zespół Szkół w Dynowie gościł grupę dziennikarzy z Polski i Ukrainy w ramach odbywających się warsztatów dziennikarskich organizowanych przez Południowo-Wschodni Instytut Naukowy w Przemyślu, Polskie Radio Rzeszów, oraz przy współpracy Samorządów Podkarpacia. Warsztaty realizowane są w ramach Międzynarodowy Program Medialnego: „Partnerstwo na rzecz demokracji„ – Edycja 2005. Patronem warsztatów jest Konsulat Generalny USA w Krakowie.

Trwa budowa kanalizacji sanitarnej (2005-12-10)

Trwa budowa kanalizacji sanitarnej w Dynowie etap II - centrum miasta Dynowa obejmująca swoim zakresem ulice: Podwale, Zamkowa, Handlowa, Mickiewicza, Świerczewskiego, Szkolna, Łazienna, Rynek, Kazimierza Wielkiego, Kościuszki oraz część ulicy Piłsudskiego z przyległymi ulicami bocznymi. Wykonawcą wyłonionym na podstawie przetargu jest Konsorcjum Budowlane PRID Krosno S.A. - RBDiM Krosno Sp. z o.o.