Oficjalny serwis internetowy Miasta Dynów
     Wtorek, 28 Czerwiec 2022r. imieniny: Florentyny, Ligii, Leona
Strona główna Kontakt Mapa Strony

Aktualności

Człowiek Roku 2005 - "Józefy 2005" - Głosowanie zakończone ! (2006-02-22)

Już po raz ósmy Radio Rzeszów, TVP3 Rzeszów i Super Nowości organizują plebiscyt na Człowieka Roku 2005 Polski Południowo-Wschodniej. Celem tego największego i najbardziej prestiżowego na Podkarpaciu wyboru jest uhonorowanie najciekawszych osobowości z naszego regionu. Za 2005 rok "Józefy" będą rozdawane w trzech kategoriach: Polityk Roku, Menedżer Roku i Osobowość Roku. Każdy z laureatów otrzyma statuetkę - "Józefa", której autorem jest rzeszowski artysta rzeźbiarz - Krzysztof Brzuzan.

5 lat ŚDS w Dynowie (2006-02-21)

20 lutego 2006 r. miała miejsce skromna, ale ważna uroczystość, świętowaliśmy 5-lecie istnienia Środowiskowego Domu Samopomocy w Dynowie. ŚDS w Dynowie, dawny budynek Sokoła, kino „Oświata”, dziś jest to obiekt, miejsce w którym dorośli niepełnosprawni mieszkańcy miasta Dynowa oraz ościennych gmin w atmosferze domu rodzinnego mogą realizować swoje potrzeby, marzenia, rozwijać swoje zainteresowania.

XLVI Sesja Rady Miasta (2006-02-20)

Zapraszamy do wzięcia udziału w obradach XLVI sesji Rady Miasta IV kadencji 2002—2006 w dniu 24 lutego 2006 roku o godz. 14:00 w sali narad Urzędu Miasta Dynów ul.Rynek 2.

Złote gody małżeńskie (2006-02-11)

11 lutego br. w Zespole Szkół w Dynowie odbyło się uroczyste spotkanie par małżeńskich obchodzących 50-lecie pożycia małżeńskiego. Uroczystość poprzedziła msza święta odprawiona w kościele parafialnym w Dynowie, podczas której pary obchodzące jubileusz odnowiły swoje przyrzeczenia małżeńskie. Główna część obchodów złotych godów par małżeńskich odbyła się w Zespole Szkół w Dynowie.

Burmistrz Miasta Dynowa Informuje (2006-01-30)

Nadszedł rok 2006. Co on nam przyniesie To pytanie zadaje sobie na pewno każdy, szczególnie obecnie w długie zimowe i mroźne wieczory. Nie jesteśmy wolni od nich i my w Urzędzie Miasta. Rok zapowiada się podobnie jak poprzednie pod znakiem dużych inwestycji i mnóstwa zadań.

Spotkanie noworocze - (2006-01-29)

29 stycznia br. w Zespole Szkół w Dynowie przy ul. Szkolnej 11 odbyło się zorganizowane przez Burmistrz Miasta Dynowa Annę Kowalską spotkanie z przedstawicielami lokalnej społeczności - przedsiębiorcami, działaczami kultury, mieszkańcami miasta. Uroczystość rozpoczęto od minuty ciszy i wspólnej modlitwy w intencji ofiar tragedii w Katowicach. Ze względu na te smutne okoliczności cała impreza odbyła się w poważnej atmosferze bez pełnej oprawy muzycznej.

Dzień Babci i Dziadka – w Dynowskim Przedszkolu (2006-01-21)

W tym roku nieco inaczej niż dotychczas przebiegało święto z okazji Dnia Babci i Dziadka. Odbiegając od tradycyjnego podejmowania szanownych gości w budynku przedszkola, tegoroczną uroczystość zorganizowano w Zespole Szkół w Dynowie. Otwarcia dokonała dyrektor przedszkola mgr Maria Biernasz składając najserdeczniejsze życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom.

IX Młodzieżowy Konkurs Kolęd i Pastorałek (2006-01-15)

W niedzielę 15 stycznia 2006 roku w sali Domu Strażaka przy ul. Szkolnej w Dynowie odbył się „IX Młodzieżowy Konkurs Kolęd i Pastorałek”. W tegorocznym konkursie zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury i Rekreacji w Dynowie oraz Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Regionu Dynowskiego wygrała Kapela Ludowa "Młoda Harta" z Zespołu Szkół Nr 2 w Harcie.