Oficjalny serwis internetowy Miasta Dynów
     Wtorek, 28 Czerwiec 2022r. imieniny: Florentyny, Ligii, Leona
Strona główna Kontakt Mapa Strony

Aktualności

Konferencja wyjazdowa do Sianek na Ukrainie (2006-05-09)

Miasto Dynów realizuje obecnie projekt pn. „Transgraniczna ochrona środowiska rzeki San – budowa kanalizacji sanitarnej w Dynowie etap II” w ramach Programu Sąsiedztwa Polska – Białoruś – Ukraina INTERREG III A / TACIS CBC współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

215 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja (2006-05-03)

W 2006 roku przypada 215 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Z tej okazji w całej Polsce, a także w Dynowie odbyły się uroczyste obchody tego jakże ważnego i znamienitego w dziejach naszej państwowości wydarzenia.

Obchody rocznicy Ustanowienia Konstytucji 3 Maja (2006-04-28)

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na uroczystość obchodów Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja, która odbędzie się w dniu 3 Maja 2006 roku w Domu Strażaka przy ul. Szkolnej w Dynowie.

XLVIII Sesja Rady Miasta Dynów (2006-04-21)

Zapraszamy do wzięcia udziału w obradach XLVIII sesji Rady Miasta w IV kadencji 2002—2006 w dniu 27 kwietnia 2006 roku o godz. 12:00 w sali narad Urzędu Miasta Dynów ul.Rynek 2.

III Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna Błękitny San (2006-04-20)

Związek Gmin Turystycznych Pogórza Dynowskiego organizuje już III Konferencję Naukowo-Techniczną Błękitny San pt. „Ochrona środowiska, walory przyrodnicze i rozwój turystyki w dolinie Sanu”. Odbędzie się ona w dniach 21-22 kwietnia 2006 roku w miejscowości Winne-Podbukowina (gmina Dubiecko). W konferencji weźmie udział ok. 150 osób.

Sobota 2.04.2005, godz. 21.37 - Żegnaj, Ojcze (2006-04-02)

Śmierć Ojca Świętego Jana Pawła II była tragedią która wstrząsnęła Polakami. Odszedł Człowiek, komu zawdzięczamy tak wiele i trudno uwierzyć, że mija już rok od chwili, kiedy 2 kwietnia o 21.37 dowiedzieliśmy się, że Jana Pawła II nie ma już wśród nas. Społeczność Dynowa uczciła pamięć Wielkiego Polaka Papieża mszą świętą odprawioną w intencji rychłej Jego beatyfikacji, a także przygotowaną przez młodzież i nauczycieli Zespołu Szkół w Dynowie inscenizacją upamiętniającą naszego wielkiego rodaka.

Barwy przyrody naszego miasteczka (2006-03-10)

2 marca 2006 r. odbyło się uroczyste podsumowanie Ekologicznego Konkursu Plastycznego pn. „Barwy przyrody naszego miasteczka" zorganizowanego przez Urząd Miejski w Dynowie we współpracy ze Środowiskowym Domem Samopomocy oraz Miejskim Ośrodkiem Kultury i Rekreacji w Dynowie. Konkurs należał do projektu pn. „Transgraniczna ochrona środowiska rzeki San - budowa kanalizacji sanitarnej w Dynowie etap II" w ramach Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś -Ukraina INTERREG III A / TACIS CBC współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Chcesz się ustrzec ptasiej grypy? Stosuj się do poniższych zaleceń (2006-03-06)

Biorąc pod uwagę realne ryzyko pojawienia się na naszym terenie ptasiej grypy oraz konieczność kontynuowania działań zapobiegawczych, mających na celu ochronę zdrowia ludzi i zwierząt, związaną z zagrożeniem wysoce zjadliwą grypą ptaków oraz ograniczenie bardzo dużych strat ekonomicznych spowodowanych ewentualnym wybuchem choroby, Główny Lekarz Weterynarii przedstawił zalecenia umożliwiające skuteczne zabezpieczenie gospodarstw oraz zmniejszenie ryzyka szerzenia się choroby. Zachęcamy mieszkańców miasta Dynowa do zapoznania się i stosowania wpraktyce przedstawionych zaleceń.