Oficjalny serwis internetowy Miasta Dynów
     Wtorek, 28 Czerwiec 2022r. imieniny: Florentyny, Ligii, Leona
Strona główna Kontakt Mapa Strony

Aktualności

Międzynarodowy Dzień Kobiet (2007-03-08)

W tak szczególny dzień jakim jest 8 marca Święto Kobiet pragnę złożyć wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wielu powodów do radości, satysfakcji w życiu rodzinnym i zawodowym oraz pociechy z męskiej części społeczeństwa.
Burmistrz Miasta Dynowa - Zygmunt Frańczak

Polsko-niemiecka wymiana młodzieży (2007-03-02)

27 lutego 2007 roku Burmistrz Miasta Dynowa gościł grupę młodzieży niemieckiej przebywającej w naszym mieście w ramach wymiany polsko – niemieckiej uczniów i nauczycieli z Zespołu Szkół w Dynowie. Projekt dzięki zaangażowaniu wielu osób po stronie polskiej jak i niemieckiej pozwolił na wymianę i wyjazd 20 gimnazjalistom Zespołu Szkół oraz Realschule w okręgu Osterholz-Scharmbeck w Niemczech.

Program Ferii z MOKiR w Dynowie 2007 rok (2007-02-09)

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież dynowskich szkół do spędzenia ferii zimowych razem z Miejskim Ośrodkiem Kultury i Rekreacji.

V sesja Rady Miasta Dynowa V kadencji 2006-2010 (2007-01-31)

Zawiadamiam, że w dniu 7 lutego 2007 roku o godz.13:30 w sali narad Urzędu Miasta Dynów ul.Rynek 2 odbędzie się V sesja Rady Miasta Dynowa V kadencji 2006-2010.

AKTUALIZACJA STRATEGII ROZWOJU MIASTA DYNÓW (2007-01-29)

Urząd Miejski w Dynowie informuje, iż rozpoczęte zostały prace nad aktualizacją najważniejszego dokumentu strategicznego miasta Dynowa - strategii rozwoju. Konieczność przeprowadzenia aktualizacji wynika m.in. ze zmian w zakresie uwarunkowań zewnętrznych rozwoju spowodowanych członkostwem Polski w Unii Europejskiej oraz czynników wewnętrznych związanych z aktualizacją danych dotyczących gminy i z ewentualną korektą części założonych w pierwotnej strategii działań czy też pełną lub fragmentaryczną realizacją określonych w niej konkretnych inicjatyw, zadań i przedsięwzięć.

X Młodzieżowy Konkurs Kolęd i Pastorałek (2007-01-21)

W dniu 21 stycznia 2007 r. po raz dziesiąty odbył się zorganizowany przez Miejski Ośrodek Kultury i Rekreacji i Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Regionu Dynowskiego – Towarzystwo Przyjaciół Dynowa, Konkurs Kolęd i Pastorałek. W tegorocznym X Młodzieżowym Konkursie Kolęd i Pastorałek zaprezentowała się rekordowa liczba 14 wykonawców.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Dynowie (2007-01-05)

Muzyką, tańcem i śpiewem Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Dynowie już 14 stycznia (niedziela) w sali Domu Strażaka od godz. 16:00. W koncercie wystąpi między innymi: Grupa taneczna "Aplauz" z Z.Sz.Z w Dynowie, Grupa Taneczna "Fantazja" z Przemyśla, Kapela Podwórkowa "Po prostu" z Przemyśla, Zespół "Septima" z LO Dynów, Grupa "T.O.T.S." - MOK Przeworsk, a także Grupa Rockowa "Postmortem" i ich goście. Serdecznie zapraszamy.

Wybory uzupełniające do Rady Miasta Dynów (2007-01-03)

W związku z koniecznością przeprowadzenia wyborów uzupełniających w okręgu wyborczym Nr 4 utworzonym dla wyboru Rady Miasta Dynów zarządzonych na dzień 25 lutego 2007r informujemy, iż wszelkie informację dotyczące przeprowadzanych wyborów publikowane będą na stronach Biuletynu Informacji Publicznej Miasta Dynowa w zakładce wybory - wybory uzupełniające (www.bip.dynow.pl).