Oficjalny serwis internetowy Miasta Dynów
     Wtorek, 28 Czerwiec 2022r. imieniny: Florentyny, Ligii, Leona
Strona główna Kontakt Mapa Strony

Aktualności

Konkurs na logo MOK w Dynowie, II etap (2011-04-19)

Do konkursu na logo Miejskiego Ośrodka Kultury w Dynowie zgłosiło projekty 30 osób. Do II etapu konkursu zakwalifikowano 11 projektów. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 6 maja, a o wynikach poinformujemy na stronie www.dynow.pl.

Wąskotorówka otwiera sezon turystyczny 2011 (2011-04-14)

1 maja na stacji Przeworsk Wąski o godz.9:00 odbędzie się inauguracja tegorocznego sezonu turystycznego koleji wąskotorowej kursującej na trasie Przeworsk – Dynów - Przeworsk. Rozkładowe pociągi turystyczne kursować będą 1 i 3, oraz 28 i 29 maja. Od 1 czerwca do 31 sierpnia w każdą sobotę i niedziele, a we wrześniu tylko w niedziele. Ponadto istnieje możliwość zamówienia kursu specjalnego, w dowolny dzień tygodnia.

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań (2011-04-08)

Od 1 kwietnia trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Rachmistrze zaczęli odwiedzać nasze mieszkania od 8 kwietnia. Na terenie miasta Dynów czynności spisowe wykonywane są przez trzech rachmistrzów, którzy dysponują odpowiednimi legitymacjami zawierającymi zdjęcie, imię i nazwisko, pieczęć urzędu statystycznego oraz pieczątkę imienną i podpis dyrektora urzędu statystycznego.

Dobro petenta to główny cel naszego urzędu! (2011-04-07)

Wysoka jakość świadczonych usług, sprawna obsługa, organizacyjny ład, a także zadowolenie klientów to cechy, które powinny charakteryzować każdy organ administracji rządowej, jak i samorządowej.
Troska o wysoki poziom i dobrą organizację pracy ma kluczowe znaczenie dla każdej ze stron stosunku petent – urzędnik...

WARSZTATY BĘBNOWE – INTEGRACJA POPRZEZ RYTM (2011-03-31)

Jeśli Twoje serce bije, jesteś perkusistą. Niech bęben połączy Twoje serce z dłońmi.
Niech Twoje ręce naucza się tańczyć.
Kiedy? 6 kwietnia 2011 r., godz.: 16.00-18.00
Gdzie? Miejski Ośrodek Kultury w Dynowie
Kogo zapraszamy? Młodzież od 12 do 18 lat
Przyjdź i zobacz jak gra się na instrumentach z różnych stron świata.

Konkurs na logo MOK w Dynowie (2011-03-29)

Miejski Ośrodek Kultury w Dynowie ogłasza konkurs na logo. Przedmiotem konkursu jest pomysł na logo Miejskiego Ośrodka Kultury w Dynowie. Logo będzie używane do druku i w Internecie, powinno być proste i czytelne. Znak graficzny może nawiązywać do herbu Miasta Dynów, Pogórza Dynowskiego, szeroko rozumianej kultury lokalnej, położenia Dynowa w Dolinie Sanu itd.;
Za zwycięski projekt przewiduje się nagrodę w wysokości 200 zł. Akceptowane będą pomysły przesłane do 10 kwietnia 2011 roku drogą elektroniczną na ades: mok@dynow.pl

Zaproszenie na spotkanie dotyczące budowania partnerstwa lokalnego (2011-03-25)

Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego w Rzeszowie działający przy Towarzystwie ALTUM Programy Społeczno – Gospodarcze, GBP w Dynowie z/s w Bachórzu oraz Miejski Ośrodek Kultury w Dynowie, zaprasza na spotkanie dotyczące budowania partnerstwa lokalnego oraz projektów i partnerstw projektowych w ramach planowanych konkursów EFS – Program Operacyjny Kapitał Ludzki.
Pobierz ogłoszenie o spotkaniu

Spotkanie informacyjne dla organizacji pozarządowych (2011-03-21)

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Dynowie zaprasza organizacje pozarządowe działające na terenie Dynowa na spotkanie informacyjne dotyczące otwartego konkursu ofert Mecenat kulturalny na realizację zadań publicznych Województwa Podkarpackiego w zakresie kultury w 2011 roku.
Termin: 24.03.2011 r., godz. 19:00
Miejsce: Liceum Ogólnokształcące w Dynowie, sala j. niemieckiego
Prowadzenie: Aneta Pepaś – dyrektor MOK w Dynowie