Oficjalny serwis internetowy Miasta Dynów
     Wtorek, 28 Czerwiec 2022r. imieniny: Florentyny, Ligii, Leona
Strona główna Kontakt Mapa Strony

Aktualności

DYNOFF 2014 - SPEKTAKL PLENEROWY „ŁESTERN” (2014-06-17)

W tym roku już kolejny raz organizujemy spektakl plenerowy w Dynowie, a przy tej okazji kilka ciekawych spotkań kulturalnych DynOFF 2014. Chyba każdy z Was słyszał o tej akcji, choć, kto wie... Może trafią się tacy, którzy słyszą o niej po raz pierwszy? Aby oszczędzić im dość krępującego pytania: o co chodzi? - spieszymy opisać dokładnie ideę (tak szybko odchodzi:)

WETERANI SZOS / DZIWNE POJAZDY MECHANICZNE- ZGŁOŚ SIĘ DO KONKURSU (2014-06-17)

Zapraszamy Państwa do zgłaszania swoich pojazdów do konkursu. II pokaz „Weteranów Szos” oraz konkurs na wielofunkcyjne pojazdy mechaniczne o własnym napędzie , który powstał z inicjatywy Pana Wiesława Hadama we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury odbędzie się 27 lipca na terenie Ośrodka Turystycznego „Błękitny San”. Liczymy na to, że impreza będzie odbywała się co roku i stanie się wizytówką naszego miasta w okresie wakacyjnym.

Konkurs na Dyrektora Zespołu Szkół w Dynowie (2014-06-17)

Burmistrz Miasta Dynowa ogłasza konkurs na stanowisko Dyrektora Zespołu Szkół w Dynowie, ul. Szkolna 11. Szczegóły konkursu w BIP Miasta Dynowa (www.bip.dynow.pl)

XLVI sesja Rady Miasta Dynów VI kadencji 2010-2014 (2014-06-12)

Zawiadamiam, że w dniu 24 czerwca 2014 r. (wtorek) o godz.14:00 w sali narad Urzędu Miejskiego w Dynowie ul. Rynek 2 odbędzie się XLVI sesja Rady Miasta Dynów VI kadencji 2010-2014

Piknik rodzinny w ramach Dnia Dziecka połączony z przeglądem szkolnych prezentacji artystycznych SZPAK (2014-06-03)

Miejski Ośrodek Kultury w Dynowie zaprasza dzieci, dorosłych i całe rodziny na Piknik rodzinny w ramach dnia dziecka połączony z przeglądem szkolnych prezentacji artystycznych "SZPAK" Piknik rozpocznie się 8 czerwca /niedziela/ od godz. 14:00 w Ośrodku Turystycznym "Błękitny San" w Dynowie ul. Plażowa 9. Zapraszamy.

Rozpoczęcie realizacji projektu pn. „Zintegrowany Rozwój Przeworsko-Dynowskiego Obszaru Wsparcia” (2014-06-02)

W dniu 23 maja 2014 r. w Przeworsku odbyła się konferencja wprowadzająca pt.: „Przeworsko-Dynowski Obszar Wsparcia potencjał i możliwości rozwoju” do projektu pn. „Zintegrowany Rozwój Przeworsko-Dynowskiego Obszaru Wsparcia” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2007-2013 w ramach konkursu dotacji na działania wspierające jednostki samorządu terytorialnego w zakresie planowania miejskich obszarów funkcjonalnych.

Pogórzańska Nuta - WYNIKI (2014-05-31)

Wyniki XXIV Przeglądu Kapel, Śpiewaków i Instrumentalistów Ludowych „Pogórzańska Nuta” w ramach eliminacji do Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu n/Wisłą.

Ogólnopolska kampania informacyjno-edukacyjna „Powstrzymaj pijanego kierowcę” (2014-05-27)

Jak pokazują badania na zlecenie Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, aż 35% Polaków jest świadkami prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu. Zazwyczaj obserwacja dotyczy „dalszych znajomych” (93%) oraz przyjaciół (80%), a także członków rodziny (blisko połowa). Polacy rzadko podejmują interwencje wobec pijanych za kierownicą. Tłumaczą to obawą przed oskarżeniem o donosicielstwo, niechęcią do wtrącania się w „nie swoje sprawy” czy lękiem przed próbą zemsty.