Oficjalny serwis internetowy Miasta Dynów
     Wtorek, 28 Czerwiec 2022r. imieniny: Florentyny, Ligii, Leona
Strona główna Kontakt Mapa Strony

Aktualności

Wielkie historyczne otwarcie kolejki wąskotorowej Przeworsk - Dynów 1904-1914 - w ramach XLVIII DNI POGÓRZA DYNOWSKIEGO (2014-07-08)

Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół” oraz Miejski Ośrodek Kultury w Dynowie Zapraszają na inscenizację teatralną: „Wielkie historyczne otwarcie kolejki wąskotorowej Przeworsk - Dynów 1904-1914”. Historyczna replika otwarcia Przeworsko-Dynowskiej kolejki wąskotorowej odbędzie się 12 lipca /sobota/ o godz. 17:00.

DYNOFF 2014, ZAPRASZA (2014-07-02)

Szóstego lipca, na terenie stacji kolejki wąskotorowej w Dynowie odbędzie się inauguracja cyklicznej miesięcznej imprezy kulturalnej, organizowanej przez Miejski Ośrodek Kultury w Dynowie, Stowarzyszenie De-Novo. Stało się już tradycją, że lipiec w Dynowie wypełniony jest mnóstwem imprez kulturalnych, na które nakładają się też warsztaty dla dzieci i młodzieży organizowane w ramach programu „Lato w Teatrze”, a finałem całego przedsięwzięcia jest gigantyczne widowisko plenerowe...

OGŁOSZENIE W SPRAWIE KONSULTACJI PROJEKTU PT. „ANALIZA POTENCJAŁU GOSPODARCZEGO,TURYSTYCZNEGO I SPOŁECZNEGO PRZEWORSKO - DYNOWSKIEGO OBSZARU WSPARCIA” (2014-07-01)

Przedmiotem konsultacji jest projekt dokumentu pt. „Analiza potencjału gospodarczego, turystycznego i społecznego Przeworsko-Dynowskiego Obszaru Wsparcia” opracowany w ramach projektu „Zintegrowany Rozwój Przeworsko-Dynowskiego Obszaru Wsparcia” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2007-2013...

Zaproszenie na konsultacje społeczne projektu dokumentu „Analiza potencjału gospodarczego, turystycznego i społecznego Przeworsko-Dynowskiego Obszaru Wsparcia” (2014-06-30)

Zapraszamy mieszkańców Dynowa na konsultacje społeczne w dniu 10 lipca 2014 roku w godzinach 12.00 do 13.30 w Sali narad Urzędu Miejskiego w Dynowie. Przedmiotem konsultacji będzie projekt dokumentu pt.: „Analiza potencjału gospodarczego, turystycznego i społecznego Przeworsko-Dynowskiego Obszaru Wsparcia” opracowanego w ramach projektu „Zintegrowany Rozwój Przeworsko-Dynowskiego Obszaru Wsparcia”

Konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Muzycznej I Stopnia Dynowie (2014-06-26)

Burmistrz Miasta Dynów ogłasza konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Muzycznej I Stopnia Dynowie ul. Szkolna 11, 36-065 Dynów.

Międzynarodowy Wyścig Kolarski Solidarności i Olimpijczyków w Dynowie (2014-06-26)

Burmistrz Miasta Dynowa informuje, iż w dniu 5 lipca /sobota/ przez Nasze Miasto przebiegać będzie trasa piątego etapu 25-go Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego, na której to rozegrany zostanie lotny finisz.
Przejazd ulicami miasta w dniu 5 lipca /sobota/ 2014 r. odbędzie w godzinach: od ok. 12:30 do ok. 13:30.

Zaproszenie do wzięcia udziału w projekcie „Miejsca zapomniane - Historie Odzyskane” (2014-06-24)

Szanowni Państwo. W porozumieniu z Podkarpackim Kuratorium Oświaty podjęliśmy próbę stworzenia innowacyjnego materiału dydaktycznego w formie strony internetowej i aplikacji ukazujących wygląd i zachodzące zmiany podkarpackich miast. Efekty naszej dotychczasowej pracy są już dostępne na stronie stare-zdjecia.pl, jednakże zależy nam na czynnym uczestnictwie wszystkich mieszkańców oraz szkół. Tym samym prosimy o przekazanie informacji o projekcie wszystkim zainteresowanym oraz włączenie się do inicjatywy gromadzenia starych fotografii...

Ogłoszenie w sprawie postępowania przy szacowaniu szkód oraz wypłat odszkodowań za szkody w uprawach i płodach rolnych. (2014-06-23)

Zgodnie z Rozporządzeniem; Ministra Środowiska z dnia 8 marca 2010 roku w sprawie sposobu postępowania przy szacowaniu szkód oraz wypłat odszkodowań za szkody w uprawach i płodach rolnych, Zarząd Koła Łowieckiego „Szarak" w Błażowej uprzejmie informuje...