Oficjalny serwis internetowy Miasta Dynów
     Wtorek, 28 Czerwiec 2022r. imieniny: Florentyny, Ligii, Leona
Strona główna Kontakt Mapa Strony

Aktualności

„WETERANI SZOS” - ZGŁOŚ SIĘ DO KONKURSU (2014-07-20)

Zapraszamy pasjonatów motoryzacji na II pokaz „Weteranów Szos” oraz konkurs na wielofunkcyjne pojazdy mechaniczne o własnym napędzie, który powstał z inicjatywy Pana Wiesława Hadama we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury. Impreza odbędzie się 27 lipca, godz. 15.00 na terenie Ośrodka Turystycznego „Błękitny San”.

BURMISTRZ MIASTA INFORMUJE - Kontynuacja rewitalizacji miasta (2014-07-11)

Ruszyły przerwane z powodu upadłości poprzedniego Wykonawcy prace związane z rewitalizacją miasta. Obecnie, Wykonawcą zadania jest firma PARK-M Sp. z o.o. z siedzibą w Starym Sączu, która wygrała przetarg. W pierwszej kolejności prowadzone będą prace w Rynku Miasta i na przyległych ulicach. Po zakończeniu robót w centrum Miasta będą kontynuowane prace związane z rewitalizacją parku przydworskiego.

BURMISTRZ MIASTA INFORMUJE - Przebudowa budynku Urzędu Miejskiego w Dynowie (2014-07-11)

Trwają prace związane z przebudową budynku Urzędu Miejskiego obejmujące wykonanie nowego dwuspadowego dachu oraz ocieplenie ścian z nową elewacją. Wykonawcą zadania jest Firma Produkcyjno – Usługowo – Handlowa „FRAN – BUD” Franciszek Oleszko, która wyłoniona została w drodze przetargu nieograniczonego.

BURMISTRZ MIASTA INFORMUJE - Remont zabytkowej kaplicy cmentarnej przy ul. Grunwaldzkiej (2014-07-11)

Rozpoczęto również prace remontowo – konserwatorskie na zabytkowej kaplicy cmentarnej przy ul. Grunwaldzkiej. Wykonawcą zadania jest Firma Produkcyjno – Usługowo – Handlowa „FRAN – BUD”. Roboty będą wykonywane pod nadzorem służb konserwatorskich.

BURMISTRZ MIASTA INFORMUJE - Remont drogi gminnej – bocznej do ul. Grunwaldzkiej (2014-07-11)

Firma STRABAG prowadzi roboty rozbiórkowe i ziemne związane z remontem drogi gminnej – bocznej do ul. Grunwaldzkiej, prowadzącej do siedzib lokalnych przedsiębiorców oraz do projektowanej nowej kaplicy cmentarnej.

BURMISTRZ MIASTA INFORMUJE - Ogrodzenie przy budynku Szkoły Podstawowej Nr 2 w Dynowie (2014-07-11)

W okresie wakacji planuje się wykonanie nowego ogrodzenia przy budynku Szkoły Podstawowej Nr 2 w Dynowie. Rozpoczęto roboty przygotowawcze: rozebrano zniszczone elementy starego ogrodzenia.

XLVIII Dni Pogórza Dynowskiego - PROGRAM (2014-07-09)

Miejski Ośrodek Kultury w Dynowie wraz z współorganizatorami serdecznie zaprasza w dniach 12.07.2014 /sobota/ i 13.07.2014 /niedziela/ na XLVIII Dni Pogórza Dynowskiego. Cała impreza odbywać będzie się na terenie Ośrodka Turystycznego „Błękitny San” przy ulicy Plażowej.
W ramach obchodów przygotowano bogaty program imprez. Serdecznie zapraszamy.

SPOTKANIE KAPEL PODWÓRKOWYCH w ramach XLVIII DNI POGÓRZA DYNOWSKIEGO (2014-07-08)

W 2014 r. Kapela Podwórkowa „Tońko” obchodzi 10-lecie działalności artystycznej i w związku z tym podczas tegorocznych Dni Pogórza Dynowskiego zaprezentujemy Państwu wyjątkowe SPOTKANIE KAPEL PODWÓRKOWYCH, na które zaprasza Pan Antoni Dżuła wraz z Kapelą oraz MOK w Dynowie.
Kapela udowodniła ona już wielokrotnie, że istnieje zapotrzebowanie na ten rodzaj muzyki, która wzbogaca i promuje Dynowszczyznę, a także Podkarpacie.